Avada - en to nl_NL translation catalogue (804 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
nl_NL: Deze pagina kunnen we helaas niet vinden!

en: Helpful Links
nl_NL: Nuttige Links

en: Search Our Website
nl_NL: Doorzoek deze website

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
nl_NL: Kunt u het niet vinden? Hieronder kunt u deze website doorzoeken!

en: Search for:
nl_NL: Zoeken naar:

en: Search the Forum...
nl_NL: Zoeken op het Forum...

en: In reply to:
nl_NL: Antwoord op:

en: Topic:
nl_NL: Onderwerp:

en: in group forum
nl_NL: in groepforum

en: in reply to:
nl_NL: antwoord op:

en: No Comments
nl_NL: Geen reacties

en: One Comment
nl_NL: Eén reactie

en: % Comment | % Comments
nl_NL[0]: % reactie
nl_NL[1]: % reacties

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Name (required)
nl_NL: Naam (verplicht)

en: Name
nl_NL: Naam

en: Email (required)
nl_NL: E-mail (verplicht)

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nl_NL: Bewaar mijn naam, e-mailadres en website in deze browser voor de volgende keer dat ik reageer.

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comment...
nl_NL: Reactie...

en: Leave A Comment
nl_NL: Geef een reactie

note: translators: Opening and closing link tags.
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.

note: translators: %1$s: The username. %2$s and %3$s: Opening and closing link tags.
en: Logged in as %1$s. %2$sLog out &raquo;%3$s
nl_NL: Ingelogd als %1$s. %2$sLog uit &raquo;%3$s

en: Log out of this account
nl_NL: Uitloggen van dit account

en: Post Comment
nl_NL: Reactie plaatsen

en: IMPORTANT:
nl_NL: BELANGRIJK:

en: System Status
nl_NL: Status

en: View more info here
nl_NL: Bekijk hier meer informatie

en: All Demos
nl_NL: Alle demo's

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Portfolios
nl_NL: Portfolio's

en: FAQs
nl_NL: Veel gestelde vragen

en: Products
nl_NL: Producten

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Theme Options
nl_NL: Themaopties

en: All
nl_NL: Alles

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Modify
nl_NL: Wijzig

en: Full Import
nl_NL: Volledige import

en: Partial Import
nl_NL: Gedeeltelijke import

en: Preview
nl_NL: Vorige

en: New
nl_NL: Nieuw

en: The Following Plugins Are Required To Import Content
nl_NL: De volgende plugins zijn vereist om informatie te importeren

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Active
nl_NL: Activeren

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Import Content
nl_NL: Importeer informatie

en: Remove Content
nl_NL: Verwijder informatie

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Product Registration
nl_NL: Projectregistratie

en: Plugin Installation
nl_NL: Plugininstallatie

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Documentation
nl_NL: Thema opties

en: Community Forum
nl_NL: Verzend formulier

en: Facebook Group
nl_NL: Facebook Groep

en: Current Version:
nl_NL: Huidige versie:

en: Previous Versions:
nl_NL: Vorige versies:

note: translators: Version Number.
en: Previous Version
nl_NL: Vorige versie

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: Learn More
nl_NL: Leer meer

en: Home URL:
nl_NL: Afbeelding URL

en: PHP Memory Limit:
nl_NL: PHP geheugenlimiet

en: Language:
nl_NL: Taal:

en:  Environment
nl_NL: Omgeving

en: Server Info:
nl_NL: Informatie koptekst

en: SUHOSIN Installed:
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Suhosin Post Max Vars:
nl_NL: Berichtenmeta tonen

en: ZipArchive:
nl_NL: Dagelijkse archieven:

en: WP Remote Post:
nl_NL: WP Remote berichten

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Active Plugins
nl_NL: Actieve plugins

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Bezoek plugin home pagina

en: Welcome To Avada
nl_NL: Welkom bij Avada

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Elastic Slider
nl_NL: Elastic slider

en: None
nl_NL: Geen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Custom CSS
nl_NL: Eigen CSS

en: CSS Code
nl_NL: CSS code

en: Import Page Options
nl_NL: Importeer paginaopties

en: Export Page Options
nl_NL: Exporteer paginaopties

en: Related Posts
nl_NL: Gerelateerde berichten

en: Related Projects
nl_NL: Gerelateerde projecten

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: Login failed, please try again.
nl_NL: Inloggen mislukt. Probeer a.u.b. opnieuw

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Remember Me
nl_NL: Gegevens onthouden

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: View Cart
nl_NL: Toon winkelwagen

en: Checkout
nl_NL: Bestellen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Select a slider
nl_NL: Selecteer een slider

en: No Slider
nl_NL: Geen slider

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer plugins

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Installeer plugins: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er is iets fout gegaan met de plugin API.

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Keer terug naar de vereiste plugins installer

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl_NL: Alle plugins werden met succes geïnstalleerd en geactiveerd. %s

en: Sucessfully imported demo data!
nl_NL: Demogegevens met succes geïmporteerd!

en: Our site is currently undergoing scheduled maintenance. Please try again in a moment.
nl_NL: Onze site ondergaat momenteel geplande onderhouswerken. Probeer binnen enkele ogenblikken opnieuw.

en: Currently updating the Avada Theme. Your site will be accessible once the update finishes
nl_NL: Momenteel wordt het Avada thema geupdated. Uw site zal weer beschikbaar zijn van zodra de update is voltooid

en: follow this link
nl_NL: volg deze link

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Demos
nl_NL: Demo's

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Regenerate Thumbnails
nl_NL: Thumbnails opnieuw aanmaken

en: Version
nl_NL: Favicon voor Apple iPhone Retina versie (114px x 114px).

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: The file does not exist
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: Social Networks
nl_NL: Sociale netwerken

en: Other Options
nl_NL: Overige opties

en: Tag:
nl_NL: Voeg code toe voor de &lt;/head&gt; tag.

en: Search:
nl_NL: Zoeken...

en: 404 - Page not Found
nl_NL: 404 - Pagina niet gevonden

note: translators: Number.
en: Post count: %s
nl_NL: Aantal berichten: %s

en: Need a new search?
nl_NL: Wilt u opnieuw zoeken?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
nl_NL: Als u niet gevonden hebt wat u zoekt, probeer dan opnieuw te zoeken!

en: Default Style
nl_NL: Standaard

en: Button Small
nl_NL: Knopvorm

en: Button Medium
nl_NL: Knopgrootte

en: Button Large
nl_NL: Knopvorm

en: Button xLarge
nl_NL: Knopvorm

en: On
nl_NL: Aan

en: Off
nl_NL: Uit

en: Select Widget Area
nl_NL: Selecteer widgetgebied

en: Mega Menu Number of Columns
nl_NL: Aantal kolommen megamenu

en: Mega Menu Widget Area
nl_NL: Widgetgebied megamenu

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Upload Image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Done!
nl_NL: Klaar!

note: translators: Number.
en: Featured image %s
nl_NL: FAQ aanbevolen afbeeldingen

note: translators: Number.
en: Set featured image %s
nl_NL: FAQ aanbevolen afbeeldingen

note: translators: Number.
en: Remove featured image %s
nl_NL: FAQ aanbevolen afbeeldingen

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
nl_NL: %s (Ongeldig)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
nl_NL: %s (Wachtend)

en: sub item
nl_NL: subitem

en: Move up
nl_NL: Omhoog verplaatsen

en: Move down
nl_NL: Omlaag verplaatsen

en: Edit Menu Item
nl_NL: Menu-item bewerken

en: Navigation Label
nl_NL: Navigatielabel

en: Title Attribute
nl_NL: Titelattribuut

en: Open link in a new window/tab
nl_NL: Open link in een nieuw venster/tab

en: CSS Classes (optional)
nl_NL: CSS klassen (optioneel)

en: Link Relationship (XFN)
nl_NL: Link Relatie (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
nl_NL: De omschrijving wordt in het menu getoond, indien het huidige thema dit ondersteunt.

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Up one
nl_NL: Eén omhoog

en: Down one
nl_NL: Eén omlaag

en: To the top
nl_NL: Naar het begin

note: translators: Title (with link).
en: Original: %s
nl_NL: Origineel: %s

en: Import / Export
nl_NL: Import/export

en: I Accept
nl_NL: Accepteren

en: Go to...
nl_NL: Ga naar...

en: Shopping Cart
nl_NL: Winkelwagen

note: translators: the Date.
en: Date: %s
nl_NL: Datum: %s

en: Bible Text:
nl_NL: Bijbeltekst:

en: Topics:
nl_NL: Onderwerpen:

en: Select the type of slider that displays.
nl_NL: Selecteer het type slider dat wordt weergegeven.

en: Select the unique name of the slider.
nl_NL: Selecteer de unieke naam van de slider.

en: Select Elastic Slider
nl_NL: Selecteer Elastic Slider

en: Slider Position
nl_NL: Sliderpositie

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Below
nl_NL: Beneden

en: Above
nl_NL: Boven

en: Page Content Top Padding
nl_NL: Opvulling bovenkant van inhoud pagina

en: Page Content Bottom Padding
nl_NL: Opvulling onderkant van inhoud pagina

en: Mobile Header Background Color
nl_NL: Pictogram Cirkel Achtergrondkleur

en: Page Title Bar
nl_NL: Balk van de paginatitel

en: Show Bar and Content
nl_NL: Toon balk en content

en: Show Content Only
nl_NL: Toon alleen content

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Page Title Bar Background
nl_NL: Achtergrond balk van de paginatitel

en: Page Title Bar Background Retina
nl_NL: Achtergrond van de balk van de paginatitel voor retina

en: Page Title Bar Height
nl_NL: Hoogte balk van de paginatitel

en: Page Title Bar Mobile Height
nl_NL: Titelbalk Pagina Opties

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s om %2$s

en:  - Edit
nl_NL: - Bewerken

en:  - Reply
nl_NL: - Antwoorden

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer benodigde plugins

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Installeer plugins: %s
nl_NL[1]: Installeer plugins: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Plugin activatie mislukt.
nl_NL[1]: Plugin activatie mislukt.

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Keer terug naar het dashboard

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Dismiss this notice
nl_NL: Negeer deze waarschuwing

en: Update Required
nl_NL: Update vereist

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: WordPress Repository
nl_NL: WordPress opslag

en: External Source
nl_NL: Externe link

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Requires Update
nl_NL: Update vereist

en: Update recommended
nl_NL: Aanbevolen

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Installatiepakket downloaden vanaf <span klasse="code">%s</span>&#8230;
nl_NL[1]: Installatiepakket downloaden vanaf <span klasse="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
nl_NL: Installeer

en: Available version:
nl_NL: Thema opties

en: Source
nl_NL: Bron

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin activatie mislukt.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin installeren %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie- en activatieproces is gestart. Dit proces kan enige tijd duren op sommige hosts, dus wees geduldig.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Show Details
nl_NL: Details tonen

en: Hide Details
nl_NL: Details verbergen

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin installeren en activeren %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces is gestart. Dit proces kan enige tijd duren op sommige hosts, dus wees geduldig.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin installeren %1$s (%2$d/%3$d)

en: Background Color
nl_NL: Kies een achtergrondkleur.

en: Border Size
nl_NL: Regelt de rand grootte van de sectie afscheider.

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Center
nl_NL: Gecentreerd

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Error 404 Page
nl_NL: 404-foutpagina

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagarchieven: %s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandarchieven: %s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaararchieven: %s

en: Back to Parent Page
nl_NL: Terug naar hoofdpagina

en: Please enter correct details for this required field.
nl_NL: Geef de correcte details op voor het verplichte veld.

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Color Scheme
nl_NL: Kleurschema

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Loading the next set of posts...
nl_NL: Bezig met het ophalen van berichten...

en: All items displayed.
nl_NL: Einde van de berichten

en: No Icons
nl_NL: Geen pictogrammen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

note: translators: The author.
en: By %s
nl_NL: Door %s

note: translators: The categories list.
en: Categories: %s
nl_NL: Categorieën: %s

en: 0 Comments
nl_NL: 0 Reacties

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Reactie

en: % Comments
nl_NL: % Reacties

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Enable Sticky Header
nl_NL: Inschakelen van sticky koptekst

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Top
nl_NL: Bovenkant

en: Bottom
nl_NL: Beneden

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Font Size
nl_NL: Tekengrootte

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Responsive
nl_NL: Responsief

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Remote file is incorrect size
nl_NL: Externe bestand heeft onjuiste grootte

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Leeg bestand gedownload

en: Remote file is too large, limit is %s
nl_NL: Externe bestand is te groot, maximum is %s

en: Failed to import %s %s
nl_NL: De installatie van %s %s is mislukt.

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: Invalid file type
nl_NL: Type

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Standard Fonts
nl_NL: Standaard lettertypen

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
nl_NL: Waarschuwing- Dit optiespaneel zal niet goed functioneren zonder javascript!

en: Import Options
nl_NL: Opties importeren

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: Background Position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Title
nl_NL: Titel

en: Email address
nl_NL: Uw gegevens

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Language
nl_NL: Taal

en: Server Info
nl_NL: Serverinformatie

en: The default timezone for your server.
nl_NL: De standaardtijdzone van uw server.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_NL: Standaardtijdzone is %s - zou UTC moeten zijn

en: wp_remote_post() failed. Many advanced features may not function. Contact your hosting provider.
nl_NL: wp_remote_post() werkt niet. Veel geavanceerde onderdelen werken mogelijk niet. Neem contact op met uw hostingprovider.

en: Error: %s
nl_NL: Fout: %s

en: Theme
nl_NL: Thema

en: The name of the current active theme.
nl_NL: De naam van het actieve thema.

en: The installed version of the current active theme.
nl_NL: De geïnstalleerde versie van het actieve thema.

en: is available
nl_NL: is beschikbaar

en: What type of user are you?
nl_NL: Wat voor type gebruiker bent u?

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Developer
nl_NL: Ontwikkelaar

en: Get Support
nl_NL: Krijg ondersteuning

en: What's New
nl_NL: Wat is er nieuw

en: Extensions
nl_NL: Uitbreidingen

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: Working...
nl_NL: Bezig...

en: and
nl_NL: en

en: Expand
nl_NL: Uitbreiden

en: Deactivate Demo Mode
nl_NL: Deactiveer demomodus

en: Activate Demo Mode
nl_NL: Activeer demomodus

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Sidebars
nl_NL: Zijbalken

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Background Type
nl_NL: Achtergrondtype

en: Self-Hosted Video
nl_NL: Zelf gehoste video

en: Select an image or video slide. If using an image, please select the image in the "Featured Image" box on the right hand side.
nl_NL: Selecteer een afbeelding- of videoslide. Bij gebruik van een afbeelding, selecteert u de afbeelding in het vak "Aanbevolen afbeelding" aan de rechterkant.

en: Video Options:
nl_NL: Video-opties:

en: Youtube Video ID
nl_NL: Youtube Video-ID

en: Vimeo Video ID
nl_NL: Vimeo Video-ID

en: Video MP4 Upload
nl_NL: Uploaden MP4-video

en: Video WebM Upload
nl_NL: Uploaden WebM-video

en: Video OGV Upload
nl_NL: Uploaden OGV-video

en: Video Preview Image
nl_NL: Voorbeeldafbeelding video

en: IMPORTANT: This field must be used for self hosted videos. Self hosted videos do not work correctly on mobile devices. The preview image will be seen in place of your video on older browsers or mobile devices.
nl_NL: BELANGRIJK: Dit veld moet worden gebruikt voor zelf gehoste video's. Zelf gehoste video's werken niet goed op mobiele apparaten. Het voorbeeld zal worden gezien in plaats van uw video op oudere browsers of mobiele apparaten.

en: Video Aspect Ratio
nl_NL: Videoverhoudingen

en: Video Color Overlay
nl_NL: Overlaykleur video

en: Select a color to show over the video as an overlay. Hex color code, <strong>ex: #fff</strong>
nl_NL: Selecteer een kleur die over de video heen wordt getoond als overlay. Hexadecimale kleurcode, <strong>bijv: #fff</strong>

en: Mute Video
nl_NL: Video dempen

en: Autoplay Video
nl_NL: Video automatisch afspelen

en: Loop Video
nl_NL: Video herhalen

en: Hide Video Controls
nl_NL: Videobesturing verbergen

en: Slider Content Settings:
nl_NL: Instellingen inhoud slider:

en: Content Alignment
nl_NL: Uitlijning inhoud

en: Select how the heading, caption and buttons will be aligned.
nl_NL: Selecteer hoe de koptekst, het onderschrift en de knoppen worden uitgelijnd.

en: Single Solid
nl_NL: Enkel gevuld

en: Single Dashed
nl_NL: Enkel gestreept

en: Single Dotted
nl_NL: Enkel gestippeld

en: Double Solid
nl_NL: Dubbel gevuld

en: Double Dashed
nl_NL: Dubbel gestreept

en: Double Dotted
nl_NL: Dubbel gestippeld

en: Underline Solid
nl_NL: Gevuld onderstreept

en: Underline Dashed
nl_NL: Gestreept onderstreept

en: Underline Dotted
nl_NL: Gestippeld onderstreept

note: translators: default value.
en: Default: %s
nl_NL: Standaard: %s

en: Title Size
nl_NL: Titelgrootte

en: Heading Font Size
nl_NL: Grootte lettertype koptekst

en: Heading Color
nl_NL: Kleur koptekst

en: Heading Background
nl_NL: Achtergrond koptekst

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your heading.
nl_NL: Selecteer deze optie als u een semi-transparante achtergrond wilt achter de koptekst.

en: Heading Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur koptekst

en: Caption Area
nl_NL: Onderschriftvlak

en: Caption Size
nl_NL: Grootte onderschrift

en: Caption Font Size
nl_NL: Tekengrootte bijschrift

en: Caption Color
nl_NL: Kleur bijschrift

en: Caption Background
nl_NL: Achtergrond bijschrift

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your caption.
nl_NL: Selecteer deze optie als u een semi-transparante achtergrond wilt achter het bijschrift.

en: Caption Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur bijschrift

en: Slide Link Settings:
nl_NL: Instellingen slidelink:

en: Slide Link Type
nl_NL: Type slidelink

en: Button
nl_NL: Knop

en: Full Slide
nl_NL: Volledige slide

en: Select how the slide will link.
nl_NL: Selecteer hoe de slidelink werkt.

en: Slide Link
nl_NL: Slidelink

en: Please enter your URL that will be used to link the full slide.
nl_NL: Typ de URL die gebruikt zal worden in een volledige slider.

en: Open Slide Link In New Window
nl_NL: Open slidelink in nieuw venster

en: Button #1
nl_NL: Knop #1

en: Click here to view button option descriptions.
nl_NL: Klik hier om de opties van knop te bekijken.

en: Adjust the button shortcode parameters for the first button.
nl_NL: Pas de variabelen aan van de shortcode voor knop van de eerste knop.

en: Button Text
nl_NL: Knoptekst

en: Button #2
nl_NL: Knop #2

en: Adjust the button shortcode parameters for the second button.
nl_NL: Pas de variabelen aan van de shortcode voor knop van de tweede knop.

en: Manage Page Options
nl_NL: Manage paginaopties

en: Wide
nl_NL: Breed

en: Boxed
nl_NL: Ingekaderd

en: Background Color For Page
nl_NL: Achtergrondkleur voor pagina

en: Background Image For Page
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor pagina

en: 100% Background Image
nl_NL: 100% achtergrondafbeelding

en: Tile
nl_NL: Herhalen

en: Tile Horizontally
nl_NL: Onder elkaar

en: Tile Vertically
nl_NL: Naast elkaar

en: No Repeat
nl_NL: Niet herhalen

en: Background Image for Main Content Area
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor het hoofdvak met inhoud

en: Display Copyright Area
nl_NL: Auteursrechtenvak tonen

en: 100% Footer Width
nl_NL: 100% breedte voettekst

en: Display Header
nl_NL: Koptekst tonen

en: Choose to show or hide the header.
nl_NL: Kies om de koptekst te tonen of verbergen.

en: 100% Header Width
nl_NL: 100% breedte koptekst

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Choose to have the background image display at 100%.
nl_NL: Kies om de achtergrondafbeelding op 100% te tonen.

en: Select how the background image repeats.
nl_NL: Selecteer hoe de achtergrondafbeelding wordt herhaald.

en: Main Navigation Menu
nl_NL: Hoofdnavigatiemenu

en: Use 100% Width Page
nl_NL: Gebruik 100% paginabreedte

en: Disable First Featured Image
nl_NL: Eerste aanbevolen afbeelding uitschakelen

en: Disable the 1st featured image on page.
nl_NL: Schakelt de eerste aanbevolen afbeelding uit op de pagina.

en: Show Social Share Box
nl_NL: Sociale deelmogelijkheid tonen

en: Breadcrumbs/Search Bar
nl_NL: Navigatiepad/zoekbalk

en: Breadcrumbs
nl_NL: Navigatiepad

en: Search Bar
nl_NL: Zoekbalk

en: Page Title Bar Text Alignment
nl_NL: Tekstuitlijning balk van de paginatitel

en: Page Title Bar Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur balk van de paginatitel

en: Page Title Bar Borders Color
nl_NL: Kleur van randen van balk van de paginatitel

en: Parallax Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding parallax

en: Show Previous/Next Pagination
nl_NL: Vorige/Volgende paginering tonen

en: Width (Content Columns for Featured Image)
nl_NL: Breedte (inhoud kolommen voor de aanbevolen afbeelding)

en: Full Width
nl_NL: Volle breedte

en: Half Width
nl_NL: Halve breedte

en: In pixels or percentage, ex: 100% or 100px. Or Use "auto" for automatic resizing if you added either width or height.
nl_NL: In pixels of percentage, bijv: 100% of 100px. Of gebruik "auto" voor het automatisch aanpassen als u ofwel breedte of hoogte heeft toegevoegd.

en: Video Embed Code
nl_NL: Video-invoegcode

en: Insert Youtube or Vimeo embed code.
nl_NL: Vul de Youtube- of Vimeo invoegcode in.

en: Youtube/Vimeo Video URL for Lightbox
nl_NL: Youtube/Vimeo-Video-URL voor Lightbox

en: Insert the video URL that will show in the lightbox.
nl_NL: Vul de video-URL in die zal worden weergegeven in de Lightbox.

en: Show Project Description Title
nl_NL: Toon titel van projectbeschrijving

en: Show Project Details
nl_NL: Projectdetails tonen

en: The URL the project text links to.
nl_NL: Het URL waar de projecttekst naar linkt.

en: Project URL Text
nl_NL: Tekst project-URL

en: The custom project text that will link.
nl_NL: Het aangepaste projecttekst waarnaar gelinkt wordt.

en: Copyright URL
nl_NL: Auteursrechten-URL

en: The URL the copyright text links to.
nl_NL: Het URL waar de auteursrechtentekst naar linkt.

en: Copyright URL Text
nl_NL: Auteursrechtentekst

en: The custom copyright text that will link.
nl_NL: De handmatige auteursrechtentekst die gelinkt wordt.

en: Image Rollover Icons
nl_NL: Afbeelding pictogrammen Rollover

en: Link + Zoom
nl_NL: Link + inzoomen

en: Show Author
nl_NL: Auteur weergeven

en: Show Related Projects
nl_NL: Toon gerelateerde projecten

en: Show Comments
nl_NL: Reacties tonen

en: Disable the 1st featured image on single post pages.
nl_NL: Schakelt de eerste aanbevolen product uit op pagina's van enkele berichten.

en: Show Post Meta
nl_NL: Berichtenmeta tonen

en: Show Author Info Box
nl_NL: Toon auteursinfo

en: Show Related Posts
nl_NL: Gerelateerde projecten tonen

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: Select sidebar 1 that will display on this page. Choose "No Sidebar" for full width.
nl_NL: Selecteer zijbalk 1 dat op deze pagina wordt weergegeven. Kies "Geen zijbalk" voor volle breedte.

en: Sidebar 1 Position
nl_NL: Positie zijbalk 1

en: Sidebar 1
nl_NL: Zijbalk 1

en: Sidebar 2
nl_NL: Zijbalk 2

en: Both
nl_NL: Beide

en: Sidebar Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur zijbalk

en: Slider Type
nl_NL: Type slider

en: Select LayerSlider
nl_NL: Selecteer LayerSlider

en: Select Fusion Slider
nl_NL: Selecteer Fusion Slider

en: Disable Avada Styles For Slider Revolution
nl_NL: Deactiveer Avada-stijlen voor Slider Revolution

en: Slider Fallback Image
nl_NL: Reserveafbeelding van slider

en: This image will override the slider on mobile devices.
nl_NL: Deze afbeelding zal de slider overschrijven op mobiele apparaten.

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Code Fields (Tracking etc.)
nl_NL: Codevelden (tracking, etc.)

en: Tracking Code
nl_NL: Trackingcode

en: Space before &lt;/head&gt;
nl_NL: Ruimte voor &lt;/kop&gt;

en: Space before &lt;/body&gt;
nl_NL: Spatie voor &lt;/inhoud&gt;

en: Mega Menu
nl_NL: Megamenu

en: CSS Animations
nl_NL: CSS-animaties

en: CSS Animations on Mobiles
nl_NL: CSS-animaties op mobiel

en: Light
nl_NL: Licht

en: Repeat All
nl_NL: Herhaal alle

en: Repeat Horizontally
nl_NL: Herhaal horizontaal

en: Repeat Vertically
nl_NL: Herhaal verticaal

en: Background Pattern
nl_NL: Achtergrondpatroon

en: Select a Background Pattern
nl_NL: Selecteer een achtergrondpatroon

en: Controls the background color of the main content area.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van het hoofdvak met inhoud.

en: Background Image For Main Content Area
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor het hoofdvak met inhoud

en: bbPress Forum Header Background Color
nl_NL: bbPress Forum achtergrondkleur koptekst

en: Controls the background color for forum header rows.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van veldnamenrijen van het forum.

en: bbPress Forum Border Color
nl_NL: bbPress Forum randkleur

en: Controls the border color for all forum surrounding borders.
nl_NL: Bepaalt de randkleur van alle randen het forum aangrenzen.

en: Blog Page Title
nl_NL: Titel blogpagina

en: Blog Page Subtitle
nl_NL: Ondertitel blogpagina

en: Blog Layout
nl_NL: Layout blog

en: Timeline
nl_NL: Tijdlijn

en: Pagination Type
nl_NL: Type paginering

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Number of Columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Column Spacing
nl_NL: Tussenruimte kolom

en: Equal Heights
nl_NL: Gelijke hoogtes

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Full Content
nl_NL: Volledige inhoud

en: No Text
nl_NL: Geen tekst

en: Excerpt Length
nl_NL: Lengte samenvatting

en: Strip HTML from Excerpt
nl_NL: HTML uit samenvatting verwijderen

en: Featured Image / Video on Blog Archive Page
nl_NL: Uitgelichte Afbeeldingen op Pagina's

en: Controls the color of the date box in blog alternate and recent posts layouts.
nl_NL: Bepaalt de kleur van het datumvak in de layouts ' blog alternatief' en recente berichten.

en: Blog Single Post
nl_NL: Blog enkel bericht

en: 100% Width Page
nl_NL: 100% paginabreedte

en: Previous/Next Pagination
nl_NL: Vorige/volgende paginering

en: Post Title
nl_NL: Titel bericht

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Meta Data Position
nl_NL: Metadatapositie

en: Choose where the meta data is positioned.
nl_NL: Kies waar de metadata wordt gepositioneerd.

en: Below Article
nl_NL: Onder artikel

en: Below Title
nl_NL: Onder titel

en: Social Sharing Box
nl_NL: Sociaal deelvak

en: Author Info Box
nl_NL: Auteursinformatievak

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Blog Meta
nl_NL: Blogmeta

en: Post Meta
nl_NL: Postmeta

en: Meta Data Font Size
nl_NL: Tekengrootte metagegevens

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Predefined Color Scheme
nl_NL: Vooraf gedefinieerde kleurenschema

en: Red
nl_NL: Rood

en: Light Red
nl_NL: Lichtrood

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Light Blue
nl_NL: Lichtblauw

en: Green
nl_NL: Groen

en: Dark Green
nl_NL: Donkergroen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Pink
nl_NL: Roze

en: Brown
nl_NL: Bruin

en: Light Grey
nl_NL: Lichtgrijs

en: Cancel Selection
nl_NL: Selectie ongedaan maken

en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

en: ReCaptcha Site Key
nl_NL: ReCaptcha site-sleutel

en: ReCaptcha Secret Key
nl_NL: ReCaptcha geheime sleutel

en: ReCaptcha Color Scheme
nl_NL: ReCaptcha kleurschema

en: Address
nl_NL: Adres

en: Google Map Address
nl_NL: Google Maps Adres

en: Google Map Type
nl_NL: Google Map type

en: Google Map Dimensions
nl_NL: Afmetingen Google Maps

en: Google Map Top Margin
nl_NL: Topmarge Google Maps

en: Map Zoom Level
nl_NL: Zoomniveau kaart

en: Select the Map Styling
nl_NL: Selecteer de kaartstijl

en: Map Overlay Color
nl_NL: Kleur kaartoverlay

en: Info Box Styling
nl_NL: Styling infovak

en: Default Infobox
nl_NL: Standaard infobox

en: Custom Infobox
nl_NL: Custom infobox

en: Info Box Content
nl_NL: Inhoud infovak

en: Info Box Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur van infovak

en: Info Box Text Color
nl_NL: Tekstkleur infovak

en: Custom Marker Icon
nl_NL: Aangepaste markeringspictogram

en: Custom styling setting only. Use full image urls for custom marker icons or input "theme" for our custom marker. For multiple addresses, separate icons by using the | symbol or use one for all. ex: Icon 1|Icon 2|Icon 3
nl_NL: Alleen aangepaste stylingsinstelling. Gebruik volledige afbeelding-URL's voor aangepaste markeringspictogrammen of gebruik "thema" voor onze aangepaste markering. Voor meerdere adressen, scheid pictogrammen door het | symbool te gebruiken, of gebruik één voor allen, bijv.: Pictogram 1|Pictogram 2|Pictogram 3

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Slideshow Interval
nl_NL: Interval slideshow

en: Sliding Speed
nl_NL: Schuifsnelheid

en: Thumbnail Width
nl_NL: Thumbnailbreedte

en: Title Font Size
nl_NL: Tekengrootte titel

en: Title Color
nl_NL: Kleur titel

en: Controls the background color for the events calendar filter bar.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van de filterbalk van de kalender.

en: Zoom In
nl_NL: Zoom in

en: Zoom Out
nl_NL: Zoom uit

en: Click
nl_NL: Klik

en: Basis for Excerpt Length
nl_NL: Basis voor lengte samenvattingen

en: Words
nl_NL: Woorden

en: Characters
nl_NL: Tekens

en: Make [...] Link to Single Post Page
nl_NL: Maak [...] Link naar pagina met een enkel bericht

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Open Social Icons in a New Window
nl_NL: Open sociale pictogrammen in een nieuw venster

en: Related Posts / Projects
nl_NL: Verwante berichten/projecten

en: Related Posts / Projects Layout
nl_NL: Verwante berichten/projecten layout

en: Title on rollover
nl_NL: Titel bij muisover

en: Title below image
nl_NL: Titel onder afbeelding

en: Number of Related Posts / Projects
nl_NL: Aantal gerelateerde berichten/projecten

en: Related Posts / Projects Image Size
nl_NL: Verwante projecten

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Related Posts / Projects Autoplay
nl_NL: Verwante projecten

en: Related Posts / Projects Speed
nl_NL: Aantal gerelateerde berichten/projecten

en: Related Posts / Projects Mouse Scroll
nl_NL: Verwante projecten

en: Related Posts / Projects Scroll Items
nl_NL: Verwante projecten

en: Image Rollover
nl_NL: Afbeeldingsrollover

en: Fade
nl_NL: Vervagen

en: Center Vertical
nl_NL: Centreer verticaal

en: Pagination Font Size
nl_NL: Tekengrootte paginering

en: Form Input and Select Height
nl_NL: Hoogte invoervelden

en: Form Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur formulier

en: Controls the background color of form fields.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van formuliervelden.

en: Form Text Color
nl_NL: Tekstkleur formulier

en: Form Border Color
nl_NL: Randkleur formulier

en: Grid Box Color
nl_NL: Kleur rastervak

en: Grid Element Color
nl_NL: Kleur rasterelement

en: No Style
nl_NL: Geen stijl

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Footer Content
nl_NL: Voettekstcontent

en: Footer Widgets
nl_NL: Voettekstwidgets

en: Number of Footer Columns
nl_NL: Selecteer het aantal kolommen in de voettekst

en: Copyright Bar
nl_NL: Auteursrechtenbalk

en: Center Copyright Content
nl_NL: Centreer auteursrecht

en: Copyright Text
nl_NL: Auteursrechtentekst

en: Enter the text that displays in the copyright bar. HTML markup can be used.
nl_NL: Vul de tekst in dat wordt weergegeven in de auteursrechtenbalk. HTML-opmaak kan worden gebruikt.

en: top left
nl_NL: rechtsboven

en: top center
nl_NL: midden bovenaan

en: top right
nl_NL: Rechtsboven

en: center left
nl_NL: gecentreerd links

en: center center
nl_NL: midden

en: center right
nl_NL: gecentreerd rechts

en: bottom left
nl_NL: linksonder

en: bottom center
nl_NL: midden onderaan

en: bottom right
nl_NL: rechtsonder

en: Footer Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur voettekst

en: Controls the background color of the footer.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van de voettekst.

en: Footer Border Color
nl_NL: Randkleur voettekst

en: Double
nl_NL: Dubbel

en: Ridge
nl_NL: Richel

en: Footer Widget Divider Color
nl_NL: Kleur scheidingslijn van voettekstwidget

en: Copyright Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur auteursrechtinformatie

en: Copyright Border Color
nl_NL: Randkleur auteursrechtinformatie

en: Footer Font Color
nl_NL: Kleur lettertype voettekst

en: Controls the text color of the footer font.
nl_NL: Bepaalt de tekstkleur van links in de voettekst.

en: Footer Link Color
nl_NL: Linkkleur voettekst

en: Controls the text color of the footer link font.
nl_NL: Bepaalt de tekstkleur van de linktekst in de voettekst.

en: Copyright Font Size
nl_NL: Tekengrootte auteursrechtinformatie

en: Header Position
nl_NL: Positie koptekst

en: Select a Header Layout
nl_NL: Selecteer een layout koptekst

en: Header Content 1
nl_NL: Inhoud koptekst 1

en: Header Content 2
nl_NL: Inhoud koptekst 2

en: Header Content 3
nl_NL: Inhoud koptekst 3

en: Phone Number For Contact Info
nl_NL: Telefoonnummer voor contactgegevens

en: Email Address For Contact Info
nl_NL: E-mailadres voor contactgegevens

en: Tagline For Content 3
nl_NL: Tagline voor inhoud 3

en: Banner Code For Content 3
nl_NL: Bannercode voor inhoud 3

en: Background Image For Header Area
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor koptekstgebied

en: Header Width For Left/Right Position
nl_NL: Breedte koptekst voor positie links/rechts

en: Header Shadow
nl_NL: Slagschaduw van koptekst

en: Header Border Color
nl_NL: Randkleur koptekst

en: Header Top Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur bovenkant koptekst

en: Controls the background color of the top header section used in Headers 2-5.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van het bovenste sectiedeel van de kop, gebruikt in kopteksten 2-5.

en: Header Tagline Font Size
nl_NL: Tekengrootte tagline koptekst

en: Header Tagline Font Color
nl_NL: Tekstkleur tagline koptekst

en: Sticky Header
nl_NL: Sticky koptekst

en: Sticky Header Menu Item Padding
nl_NL: Itemopvulling sticky koptekst menu

en: Sticky Header Navigation Font Size
nl_NL: Tekengrootte navigatie sticky koptekst

en: Site Width
nl_NL: Breedte site

en: Lightbox Behavior
nl_NL: Lightbox

en: Lightbox Skin
nl_NL: Lightbox

en: Animation Speed
nl_NL: Animatiesnelheid

en: Autoplay the Lightbox Gallery
nl_NL: Automatisch de galerij van Lightbox afspelen

en: Slideshow Speed
nl_NL: Snelheid slideshow

en: Background Opacity
nl_NL: Doorzichtigheid achtergrond

en: Social Sharing
nl_NL: Sociaal delen

en: Show Post Images in Lightbox
nl_NL: Berichtenafbeeldingen in de Lightbox tonen

en: Logo Alignment
nl_NL: Uitlijning logo

en: Default Logo
nl_NL: Standaard Logo

en: Select an image file for your logo.
nl_NL: Selecteer een afbeeldingsbestand voor uw logo.

en: Sticky Header Logo
nl_NL: Selecteer een Kop Opmaak

en: Select an image file for your sticky header logo.
nl_NL: Selecteer een plaatje voor je sticky opmaak logo.

en: Mobile Logo
nl_NL: Mobiel Logo:

en: Select an image file for your mobile logo.
nl_NL: Selecteer een plaatje voor je mobiele logo.

en: Apple iPhone Icon Upload
nl_NL: Pictogram Apple iPhone uploaden

en: Apple iPhone Retina Icon Upload
nl_NL: Pictogram Apple iPhone Retina uploaden

en: Apple iPad Icon Upload
nl_NL: Pictogram Apple iPad uploaden

en: Apple iPad Retina Icon Upload
nl_NL: Pictogram Apple iPad Retina uploaden

en: Main Menu Highlight Bar Size
nl_NL: Grootte markeringsbalk hoofdmenu

en: Main Menu Item Padding
nl_NL: Itemopvulling menu

en: Main Menu Dropdown Width
nl_NL: Dropdownbreedte hoofdmenu

en: Main Menu Background Color For Header 4 & 5
nl_NL: Achtergrondkleur voor kopteksten 4 & 5 hoofdmenu

en: Main Menu Dropdown Font Size
nl_NL: Tekengrootte dropdown hoofdmenu

en: Controls the divider color of the first level secondary menu.
nl_NL: Bepaalt de kleur van de scheidingslijn van het eerste niveau van het secundaire menu.

en: Secondary Menu Line Height
nl_NL: Lijnhoogte van het secundaire menu

en: Mobile Menu Design Style
nl_NL: Designontwerp mobiel menu

en: Classic
nl_NL: Klassiek

en: Controls the background color of the header on mobile devices.
nl_NL: Regelt de randkleur van de afscheider.

en: Mobile Menu Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur mobiel menu

en: Mobile Menu Border Color
nl_NL: Randkleur mobiel menu

en: Mobile Menu Hover Color
nl_NL: Aanwijskleur mobiel menu

en: Mega Menu Max-Width
nl_NL: Mega Menu Widget gebied

note: Template Name of the plugin/theme
en: 100% Width
nl_NL: Volledige breedte

en: Mega Menu Column Title Size
nl_NL: Grootte kolomtitels megamenu

en: Mega Menu Item Divider
nl_NL: Widgetgebied megamenu

en: Fading Animation
nl_NL: Vervagingsanimatie

en: Breadcrumbs on Mobile Devices
nl_NL: Navigatiepad op mobiele apparaten

en: Breadcrumbs Font Size
nl_NL: Tekengrootte navigatiepad

en: Breadcrumbs Text Color
nl_NL: Tekstkleur navigatiepad

en: File
nl_NL: Bestand

en: Below image
nl_NL: Onder afbeelding

en: Next to Image
nl_NL: Naast afbeelding

en: Unboxed
nl_NL: Ingekaderd

en: Title and Categories
nl_NL: Titel en categorieën

en: Only Title
nl_NL: Alleen titel

en: Only Categories
nl_NL: Alleen categorieën

en: Portfolio Slug
nl_NL: Portfolioslug

en: Featured Image / Video on Single Post Page
nl_NL: Aanbevolen afbeelding/video op pagina met enkel bericht

en: Project Details
nl_NL: Projectdetails

en: Update Settings
nl_NL: Update instellingen

en: Title for the content
nl_NL: Titel voor de content

en: Description for the content
nl_NL: Beschrijving voor de content

en: Responsive Design
nl_NL: Responsief ontwerp

en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search Results Content
nl_NL: Inhoud zoekresultaten

en: Search Form Design
nl_NL: Ontwerp zoekformulier

en: Search Page
nl_NL: Zoekpagina

en: Search Results Layout
nl_NL: Opmaak zoekresultaten

en: Controls the layout for the search results page.
nl_NL: Bepaalt de opmaak van de zoekresultatenpagina.

en: Number of Search Results Per Page
nl_NL: Aantal zoekresultaten per pagina

en: Date
nl_NL: Datum

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Search Field Position
nl_NL: Positie zoekvak zijbalk

en: Above Results
nl_NL: Boven resultaten

en: Below Results
nl_NL: Onder resultaten

en: Sidebar Padding
nl_NL: Opvulling zijbalk

en: Controls the background color of the sidebar.
nl_NL: Bepaalt de achtergrondkleur van de zijbalk.

en: Sidebar Widget Heading Font Size
nl_NL: Tekengrootte koptekst zijbalkwidget

en: Sidebar Widget Headings Color
nl_NL: Kleur kopteksten zijbalkwidget

en: Select sidebar 1 that will display on all pages.
nl_NL: Selecteer zijbalk 1 dat op alle pagina's wordt weergegeven.

en: Portfolio Posts
nl_NL: Portfolioberichten

en: Global Portfolio Sidebar Position
nl_NL: Algemene positie portfoliozijbalk

en: Blog Posts
nl_NL: Blogberichten

en: Global Blog Sidebar Position
nl_NL: Algemene positie blogzijbalk

en: Search Page Sidebar 1
nl_NL: Zijbalk 1 zoekpagina

en: Select sidebar 1 that will display on the search results page.
nl_NL: Selecteer zijbalk 1 dat op de zoekresultatenpagina wordt weergegeven.

en: Search Page Sidebar 2
nl_NL: Zijbalk 2 zoekpagina

en: Select sidebar 2 that will display on the search results page. Sidebar 2 can only be used if sidebar 1 is selected.
nl_NL: Selecteer zijbalk 2 dat op de zoekresultatenpagina wordt weergegeven. Zijbalk 2 kan alleen worden gebruikt als zijbalk 1 is geselecteerd.

en: Search Sidebar Position
nl_NL: Positie zoekvak zijbalk

en: Posts Slideshow Images
nl_NL: Slideshowafbeeldingen in berichten

en: Sliding Bar
nl_NL: Schuifbalk

en: Sliding Bar Open On Page Load
nl_NL: Schuifbalk openen wanneer de pagina wordt geladen

en: Number of Sliding Bar Columns
nl_NL: Aantal kolommen schuifbalk

en: Triangle
nl_NL: Driehoek

en: Rectangle
nl_NL: Rechthoekig

en: Sliding Bar Item Divider Color
nl_NL: Kleur scheidingslijn van items in schuifbalk

en: Controls the divider color in the sliding bar.
nl_NL: Bepaalt de scheidingslijnkleur in de schuifbalk.

en: Sliding Bar Headings Color
nl_NL: Kleur kopteksten schuifbalk

en: Controls the text color of the sliding bar heading font.
nl_NL: Bepaalt de tekstkleur van het lettertype van de koptekst in de schuifbalk.

en: Sliding Bar Font Color
nl_NL: Kleur lettertype schuifbalk

en: Sliding Bar Link Color
nl_NL: Kleur links schuifbalk

en: Controls the text color of the sliding bar link font.
nl_NL: Bepaalt de tekstkleur van het lettertype van links in de schuifbalk.

en: Social Media
nl_NL: Sociale media

en: Header Social Icons Boxed
nl_NL: Ingekaderde sociale pictogrammen koptekst

en: Footer Social Icons Boxed
nl_NL: Ingekaderde sociale pictogrammen voettekst

en: Share This Story, Choose Your Platform!
nl_NL: Deel dit verhaal, kies je platform!

en: Sharing Box Tagline Text Color
nl_NL: Tekstkleur tagline deelvak

en: Sharing Box Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur deelvak

en: Body Typography
nl_NL: Broodtekst

en: Link Color
nl_NL: Kleur link

en: WooCommerce
nl_NL: Woocommerce

en: List
nl_NL: Lijst

en: WooCommerce Icon Font Size
nl_NL: Tekengrootte pictogram WooCommerce

en: remove
nl_NL: verwijder

en: Select Sidebar 1:
nl_NL: Selecteer zijbalk 1:

en: Blog Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Select Sidebar 2:
nl_NL: Selecteer zijbalk 2:

en: Previous Post
nl_NL: Vorig bericht

en: Next Post
nl_NL: Volgend bericht

en: Couldn't find what you're looking for!
nl_NL: We kunnen het helaas niet vinden!

en: Oops!
nl_NL: Oeps!

en: Helpful Links:
nl_NL: Handige links:

en: Try again
nl_NL: Probeer opnieuw

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
nl_NL: Als u de zoekopdracht wilt verfijnen kunt u dat hier doen:

en: Search ...
nl_NL: Zoek ...

en: This author has not yet filled in any details.
nl_NL: Deze auteur heeft nog geen informatie verstrekt.

note: translators: The user.
en: About %s
nl_NL: Over  %s

en: Edit profile
nl_NL: Profiel bewerken

en: Read More
nl_NL: Lees meer

en: Protected
nl_NL: Deze inhoud wordt beschermd door een wachtwoord. Vul aub hieronder uw wachtwoord in om de inhoud te bekijken:

en: Load More Posts
nl_NL: Laad meer berichten

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: View Larger Image
nl_NL: Bekijk grotere afbeelding

note: translators: The link. Translators: The link.
en: Go to "%s"
nl_NL: Ga naar "%s"

en: Share On Facebook
nl_NL: Deel op Facebook

en: Tweet This Product
nl_NL: Tweet dit product

en: Pin This Product
nl_NL: Pin dit product

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Shipping Address
nl_NL: Leveringsadres

en: Additional Information
nl_NL: Aanvullende informatie

en: Review &amp; Payment
nl_NL: Controle &amp; betaling

en: Have A Promotional Code?
nl_NL: Hebt u een couponcode?

en: Coupon code
nl_NL: Couponcode invoeren?

en: Apply coupon
nl_NL: Couponcode toepassen

en: Calculate shipping
nl_NL: Bereken verzendkosten

en: Select a country&hellip;
nl_NL: Selecteer een land&hellip;

en: Select a state&hellip;
nl_NL: Selecteer een staat&hellip;

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Postcode / ZIP
nl_NL: Postcode

en: Update totals
nl_NL: Totaalbedrag updaten

en: Default Order
nl_NL: Standaardvolgorde

en: Popularity
nl_NL: Populariteit

en: Rating
nl_NL: Beoordelen

note: translators: Name, Price, Date etc. translators: Relevance, Price, Date etc.
en: Sort by %s
nl_NL: Sorteer op %s

en: Ascending order
nl_NL: Oplopende volgorde

en: Descending order
nl_NL: Aflopende volgorde

note: translators: Number. translators: Number of products.
en: Show <strong>%s Products</strong>
nl_NL: Toon <strong>%s producten</strong>

en: View as grid
nl_NL: Bekijk als raster

en: View as list
nl_NL: Bekijk als lijst

en: Update cart
nl_NL: Update winkelman

en: Out of stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

note: translators: %1$s: Username. %2$s: Username (same as %1$s). %3$s: "Sign Out" link.
en: Hello %1$s (not %2$s? %3$s)
nl_NL: Hallo %1$s (niet %2$s? %3$s)

en: Sign Out
nl_NL: Log uit

en: Hello
nl_NL: Hallo

en: Total
nl_NL: Verberg details

en: Customer details
nl_NL: Reacties

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: days
nl_NL: dagen

en: hours
nl_NL: uren

en: View More&hellip;
nl_NL: Bekijk meer&hellip;

en: %s Navigation
nl_NL: %s navigatie

en: View All %s
nl_NL: Bekijk alle %s

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Available on backorder
nl_NL: Thema opties

en: Remove this item
nl_NL: Verwijder dit item

en: Your order
nl_NL: Bekijk Project

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: My account
nl_NL: Mijn account

en: Thank you. Your order has been received.
nl_NL: Dank u. Uw bestelling is ontvangen.

en: Order number:
nl_NL: Bestelnummer:

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Payment method:
nl_NL: Betaalmethode:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nl_NL: Dit artikel is momenteel niet voorradig en niet beschikbaar.

en: Clear selection
nl_NL: Verwijder selectie

en: Additional information
nl_NL: Extra informatie

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blank Page
nl_NL: Lege pagina

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL: Uitbreiden

[ctx: by author]
en: by %s
nl_NL: door %s
