Avada - en to he translation catalogue (603 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
he: אופס... הדף הזה לא נמצא!

en: Helpful Links
he: קישורים שימושיים

en: Search Our Website
he: חפש באתר

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
he: לא מצאת? חפש למטה שוב

en: Search for:
he: חיפוש...

en: Search the Forum...
he: חיפוש בפורום...

en: In reply to:
he: בתגובה ל:

en: Topic:
he: נושא:

en: in group forum
he: בפורום קבוצתי

en: in forum
he: בפורום

en: in reply to:
he: בתגובה ל:

en: No Comments
he: אין תגובות

en: One Comment
he: תגובה אחת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Comments are closed.
he: הערות סגורות

en: Name (required)
he: שם (חובה)

en: Name
he: שם

en: Email (required)
he: אימייל (חובה)

en: Email
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Website
he: אתר

en: URL
he: כתובת קישור

en: Comment
he: הערה

en: Comment...
he: תגובה...

en: Leave A Comment
he:  השאר תגובה

en: Log out of this account
he:  התנתק

en: Post Comment
he: הוסף הערה

en: Pages
he: דפים

en: FAQs
he: שאלות נפוצות

en: Products
he: מוצרים

en: Sliders
he: שקופיות

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת עיצוב

en: All
he:  הכל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה של טקסט וסמל מותאם אישי תהיה כאן

en: Install
he: התקנה

en: Active
he: פעיל

en: Activate
he: הפעלה

en: Remove
he: הסרה

en: Required
he: נחוץ

en: Documentation
he: תיעוד מקוון

en: Facebook Group
he: פייסבוק

en: Learn More
he: המשך

en: Home URL:
he: כתובת תמונה

en: Server Info:
he: מידע כותרת

en: SUHOSIN Installed:
he: לא מותקן

en: Suhosin Post Max Vars:
he: הצג מידע מטא.

en: ZipArchive:
he: ארכיון יומי:

en: WP Remote Post:
he: פוסטים קשורים

en: Not Installed
he: לא מותקן

en: Cancel
he: ביטול

en: Elastic Slider
he: מחוון אלסטי

en: None
he: אין

en: Description
he: תיאור

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: CSS Code
he: קוד CSS

en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

en: Related Projects
he: פרוייקטים נוספים

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמא

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Log In
he: התחבר

en: Cart
he: עגלה

en: View Cart
he: הצגת עגלה

en: Checkout
he: קופה

en: Search
he:  חפש

en: Select a slider
he: בחירת מחוון

en: No Slider
he: ללא מחוון

en: Install Plugins
he: התקן תוספים

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
he: מתקין התוסף: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
he: משהו השתבש עם תוסף ה-API

en: Return to Required Plugins Installer
he: חזרה אל התקנת תוספים נדרשים

en: Plugin activated successfully.
he: התוסף הופעל בהצלחה

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
he: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה

en: Sucessfully imported demo data!
he: יבוא תוכן ההדגמה עבר בהצלחה

en: Our site is currently undergoing scheduled maintenance. Please try again in a moment.
he: האתר נמצא כרגע בתחזוקה. אנא נסה שנית מאוחר יותר.

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Avada
he: בטל סגנונות Avada עבור מחוון המהפכה

en: Regenerate Thumbnails
he: צור תמונות ממוזערות מחדש

en: Version
he: קובץ WXR זה (גירסה %s) לא נתמך על-ידי גרסה זו של היבואן. אנא שקול לעדכן.

en: Home
he: בית

en: Tag:
he: להוסיף קוד לפני &lt;/head&gt; תג.

en: Search:
he:  חפש

en: 404 - Page not Found
he: שגיאת 404 - הדף לא נמצא

note: translators: Number.
en: Post count: %s
he: מספר הפוסטים: %s

en: Need a new search?
he: צריך חיפוש חדש?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
he: אם לא מצאתם את מה שחיפשתם, נסו חיפוש חדש!

en: Default Style
he: ברירת מחדל

en: Button Small
he: צורת כפתור

en: Button Medium
he: גודל כפתור

en: Button Large
he: צורת כפתור

en: Button xLarge
he: צורת כפתור

en: Select Widget Area
he: בחירת אזור ווידג'ט

en: Mega Menu Number of Columns
he: מספר העמודות בתפריט מגה

en: Auto
he: אוטומטי

en: Mega Menu Widget Area
he: אזור תפריט מגה ווידג'ט

en: Edit
he: ערוך

note: translators: Number.
en: Featured image %s
he:  תמונה מועדפת %s

note: translators: Number.
en: Set featured image %s
he: הגדר תמונה מועדפת %s

note: translators: Number.
en: Remove featured image %s
he: הסר תמונה מועדפת %s

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
he: %s (שגוי)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
he: %s (ממתין)

en: sub item
he: פריט משנה

en: Move up
he: העבר למעלה

en: Move down
he: העבר למטה

en: Edit Menu Item
he: עריכת תפריט פריט

en: Navigation Label
he: תווית ניווט

en: Title Attribute
he: מאפייני  כותרת

en: Open link in a new window/tab
he: פתיחת קישור בחלון/טאב חדש

en: CSS Classes (optional)
he: הגדרות CSS (אופציונלי)

en: Link Relationship (XFN)
he: קישור יחסי (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
he: התיאור יוצג בתפריט, אם ערכת עיצוב הנוכחית תומכת בכך.

en: Move
he: הזז

en: Up one
he: העבר למעלה אחד

en: Down one
he: העבר למטה אחד

en: To the top
he: למעלה

note: translators: Title (with link).
en: Original: %s
he: המקורי: %s

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Flickr
he: פליקר

en: Twitter
he: טוויטר

en: Go to...
he: עבור ל

en: Shopping Cart
he: עגלת קניות

en: Go to Top
he: עבור למעלה

en: Details
he: פרטים

note: translators: the Date.
en: Date: %s
he: תאריך: %s

en: Bible Text:
he: טקסט תנ"כי

en: Series:
he: סדרות:

en: Topics:
he: נושאים:

en: Select the type of slider that displays.
he: בחירת סוג המחוון המוצג.

en: Select the unique name of the slider.
he: בחר את השם הייחודי של המחוון.

en: Select Elastic Slider
he: בחירת מחוון אלסטי

en: Slider Position
he: מיקום שקופית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Below
he: מלמטה

en: Above
he: מלמעלה

en: Page Content Top Padding
he: ריפוד מעלה תוכן עמוד

en: Page Content Bottom Padding
he: ריפוד מטה תוכן עמוד

en: Page Title Bar
he: פס כותרת הדף

en: Hide
he: הסתר

en: Page Title Bar Background
he: צבע רקע פס כותרת הדף

en: Page Title Bar Background Retina
he: פס הכותרת של דף הרקע לרטינה

en: Page Title Bar Height
he: גובה פס כותרת הדף

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
he: %1$s , %2$s

en:  - Edit
he: ערוך

en:  - Reply
he: השב

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה שלך מחכה לאישור

en: Install Required Plugins
he: נא להתקין תוספים נידרשים

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
he[0]: מתקין התוסף: %s
he[1]: מתקין התוסף: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
he[0]: הפעלת התוסף נכשלה.
he[1]: הפעלת התוסף נכשלה.

en: Return to the Dashboard
he: חזרה אל לוח הבקרה

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
he: כל התוספים הותקנו והופעלו בהצלחה. %1$ s

en: Dismiss this notice
he: הסרת הודעה זו

en: Update Required
he: נחוץ

en: Recommended
he: מומלץ

en: WordPress Repository
he: המאגר של וורדפרס

en: External Source
he: קישור חיצוני

en: Pre-Packaged
he: מוכן מראש

en: Installed But Not Activated
he: מותקן אך לא מופעל

en: Requires Update
he: נחוץ

en: Update recommended
he: מומלץ

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
he[0]: מוריד חבילת ההתקנה מ- <span class="code">%s</span>&#8230;
he[1]: מוריד חבילת ההתקנה מ- <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
he: התקן תוספים

en: Plugin
he: תוסף

en: Source
he: מקור

en: Type
he: סוג

en: Status
he: סטטוס

en: Plugin activation failed.
he: הפעלת התוסף נכשלה.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
he: אירעה שגיאה בעת התקנת %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
he: התקנת  %1$s נכשלה.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: הליך ההתקנה החל. הליך זה עשוי להימשך זמן מה על מחשבים מארחים מסוימים, אז אנא הזדיינו בסבלנות :)

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
he: %1$s מותקן ומופעל בהצלחה.

en: Show Details
he: חשיפת פרטים

en: Hide Details
he: הסתרת פרטים

en: All installations and activations have been completed.
he: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין ומפעיל תוספים %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he: הליך ההתקנה החל. הליך זה עשוי להימשך זמן מה על מחשבים מארחים מסוימים, אז אנא הזדיינו בסבלנות :)

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
he: %1$s הותקן בהצלחה.

en: All installations have been completed.
he: כל ההתקנות הושלמו

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
he: מתקין תוסף %1$s (%2$d/%3$d)

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Border Size
he: גודל גבול

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Left
he: שמאלה

en: Right
he: ימין

en: Center
he: מרכז

en: Continue
he: המשך

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
he:  תוצאות חיפוש ל: %s

en: Error 404 Page
he: שגיאת עמוד 404

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Back to Parent Page
he: חזרה אל עמוד הורה

en: Please enter correct details for this required field.
he: נא הכנס פרטים נכונים למקום הנדרש

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Product
he: מוצר

en: Submit
he: שלח

en: Loading the next set of posts...
he: טוען את ההודעות הבאות

en: Link
he: קישור

en: Zoom
he: הגדל

en: No Icons
he: ללא סמלים

en: Show
he: הראה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: 0 Comments
he: 0 תגובות

en: 1 Comment
he: תגובה 1

en: Pages:
he:  דפים

en: Page
he: דף

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Enable Sticky Header
he: אפשר כותרת דביקה

en: Upload
he: העלאה

en: Price
he: מחיר

en: Image
he: תמונה

en: Top
he: למעלה

en: Bottom
he: התחתון

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Delete
he: מחיקה

en: Code
he: קוד

en: Remote file is incorrect size
he: קובץ מרוחק בגודל שגוי

en: Zero size file downloaded
he: גודל הקובץ שירד הוא אפס

en: Remote file is too large, limit is %s
he: קבוץ מרוחק גדול מדי, הגבלת הקובץ הינה %s

en: Failed to import %s %s
he: %s% s היבוא נכשל.

en: Sorry, there has been an error.
he: מצטערים, חלה שגיאה.

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא חוקי

en: Standard Fonts
he: גופנים רגילים

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
he: אזהרה - לוח אפשרויות זה לא יפעל כראוי ללא javascript!

en: Import Options
he: אפשרויות יבוא

en: Background Repeat
he: חזרה בשנית על הרקע

en: Background Position
he: מיקום תמונת הרקע

en: Slide
he: שקופית

en: Title
he: כותרת

en: Email address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Working...
he: עובד...

en: Expand
he: הרחב הכל

en: Post
he: פוסט

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebars
he: סרגלים צדדים

en: Background
he: רקע

en: Portfolio
he: פורטפוליו

en: Caption
he: כיתוב

en: Background Type
he: סוג רקע

en: Self-Hosted Video
he: וידאו מאוחסן על שרת מקומי

en: Youtube
he: יוטיוב

en: Select an image or video slide. If using an image, please select the image in the "Featured Image" box on the right hand side.
he: בחר שקופיות תמונה או וידאו. אם אתה משתמש בתמונה, בחר את התמונה בתיבת "תמונות מומלצות"" בצד ימין.

en: Video Options:
he: הגדרות וידאו

en: Youtube Video ID
he: מספר זיהוי לסרטון יוטוב

en: Vimeo Video ID
he: מספר זיהוי לסרטון Vimeo

en: Video MP4 Upload
he: להעלות קובץ וידאו בפורמט MP4

en: Video WebM Upload
he: להעלות קובץ וידאו בפורמט WEBM

en: Video OGV Upload
he: להעלות קובץ וידאו בפורמט OGV

en: Video Preview Image
he: תצוגה מקדימה לתמונת הוידאו

en: IMPORTANT: This field must be used for self hosted videos. Self hosted videos do not work correctly on mobile devices. The preview image will be seen in place of your video on older browsers or mobile devices.
he: חשוב: שדה זה חייב להיות בשימוש עבור קטעי וידאו באירוח עצמי. הכוונה שהקבצים יושבים בשרתים שלכם.  קטעי וידאו באירוח עצמי לא עובדים בצורה נכונה במכשירים ניידים. התצוגה המקדימה של התמונה תראה במקום של הווידאו שלך על דפדפנים ישנים או מכשירים ניידים.

en: Video Aspect Ratio
he: הגדרות וידאו

en: Video Color Overlay
he: צבע כיסוי לסרטון

en: Select a color to show over the video as an overlay. Hex color code, <strong>ex: #fff</strong>
he: בחר צבע כדי להראות על הווידאו כשכבת כיסוי. קוד צבע הוא הקסדצימלי <strong>: #fff</strong>דוגמא

en: Mute Video
he: השתק וידאו

en: Autoplay Video
he: הפעלה אוטומטית לסרטונים

en: Loop Video
he: ניגון חוזר

en: Hide Video Controls
he: הסתר בקרת וידאו

en: Slider Content Settings:
he: אפשרויות תוכן שקופית:

en: Content Alignment
he: ישור תוכן

en: Select how the heading, caption and buttons will be aligned.
he: בחר כיצד הכיתוב והכפתורים יהיו מיושרים בכותרת.

en: Single Solid
he: יחיד מוצק

en: Single Dashed
he: יחיד מקווקו

en: Single Dotted
he: יחיד מנוקד

en: Double Solid
he: מוצק כפול

en: Double Dashed
he: מקווקו כפול

en: Double Dotted
he: מנוקד כפול

en: Underline Solid
he: קו תחתון מוצק

en: Underline Dashed
he: קו תחתון מקווקו

en: Underline Dotted
he: קו תחתון מנוקד

en: Heading Font Size
he: גודל פונט כותרת

en: Heading Color
he: צבע כותרת

en: Heading Background
he: רקע הכותרת

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your heading.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך רקע שקוף למחצה מאחורי הכותרת שלך.

en: Heading Background Color
he: צבע רקע כותרת

en: Caption Font Size
he: גודל הגופן של הכתובית

en: Caption Color
he: צבע הכתובית

en: Caption Background
he: רקע הכתובית

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your caption.
he: בחרו באפשרות זו אם תרצו רקע שקוף למחצה עבור הכתובית.

en: Caption Background Color
he: צבע רקע הכתובית

en: Slide Link Settings:
he: אפשרויות שקופית קישור:

en: Slide Link Type
he: סוג קישור שקופית

en: Button
he: כפתור

en: Full Slide
he: שקופית מלאה

en: Select how the slide will link.
he: בחר איך השקופית תקשר

en: Slide Link
he: קישור שקופית פתיחה

en: Please enter your URL that will be used to link the full slide.
he: נא הזן כתובת URL שתהיה בשימוש לקישור שקופית מלאה

en: Open Slide Link In New Window
he: פתח קישור שקופית הפתיחה בחלון חדש

en: Button #1
he: כפתור #1

en: Click here to view button option descriptions.
he: לחצו כאן לצפייה בתיאור אפשרויות הכפתור

en: Adjust the button shortcode parameters for the first button.
he: התאמת מאפייני הקוד המקוצר עבור הכפתור הראשון

en: Button #2
he: כפתור #2

en: Adjust the button shortcode parameters for the second button.
he: התאמת מאפייני הקוד המקוצר עבור הכפתור השני

en: Layout
he: פריסה

en: Wide
he: רוחב

en: Boxed
he: מסגרת

en: 100% Background Image
he: תמונת רקע 100%

en: Tile
he: פריסה

en: Tile Horizontally
he: פרוס אופקית

en: Tile Vertically
he: פרוס אנכית

en: No Repeat
he: ללא חזרה בשנית

en: Background Image for Main Content Area
he: תמונת הרקע עבור אזור תוכן הראשי

en: Display Copyright Area
he: הצג איזור זכויות יוצרים

en: 100% Footer Width
he: רוחב כותרת תחתונה 100%

en: Display Header
he: הצגת כותרת

en: Choose to show or hide the header.
he: בחר להציג או להסתיר את הכותרת.

en: 100% Header Width
he: השתמש ב-100% מרוחב הכותרת

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Choose to have the background image display at 100%.
he: בחירת הצגת רקע תמונת התצוגה בגודל של 100%.

en: Select how the background image repeats.
he: בחירת כיצד תמונת הרקע חוזרת בשנית.

en: Main Navigation Menu
he: תפריט ניווט ראשי

en: Use 100% Width Page
he: השתמש ב-100% מרוחב הדף

en: Disable First Featured Image
he: בטל את התמונה המועדפת הראשונה

en: Disable the 1st featured image on page.
he: בטל את התמונה המועדפת הראשונה בדף.

en: Show Social Share Box
he: הצג תיבת שיתוף חברתי

en: Breadcrumbs/Search Bar
he: פירורי לחם/סרגל חיפוש

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Search Bar
he: באנר חיפוש

en: Page Title Bar Text Alignment
he: יישור טקסט פס כותרת הדף

en: Page Title Bar Background Color
he: צבע רקע פס הכותרת של הדף

en: Page Title Bar Borders Color
he: צבע גבול פס הכותרת של הדף

en: Parallax Background Image
he: תמונת רקע פרלקסה

en: Show Previous/Next Pagination
he: הצג ניווט הבא/הקודם

en: Width (Content Columns for Featured Image)
he: רוחב (תוכן העמודות עבור התמונה המומלצת)

en: Full Width
he: רוחב מלא

en: Half Width
he: חצי רוחב

en: In pixels or percentage, ex: 100% or 100px. Or Use "auto" for automatic resizing if you added either width or height.
he: פיקסלים או אחוזים, לדוגמא: 100% או 100 פיקסל. או להשתמש "אוטומטי" עבור שינוי גודל אוטומטי אם כבר הוספת או רוחב או גובה.

en: Video Embed Code
he: הקוד המוטמע של הווידאו

en: Insert Youtube or Vimeo embed code.
he: הוסף את הקוד המוטמע של הווידאו כאן

en: Youtube/Vimeo Video URL for Lightbox
he: כתובת האתר של הווידאו Youtube/Vimeo עבור Lightbox

en: Insert the video URL that will show in the lightbox.
he: הכנס את כתובת הוידאו אשר תופיע ב-Lightbox.

en: Show Project Description Title
he: הראה תיאור כותרת הפרוייקט

en: Show Project Details
he: הראה את פרטי הפרוייקט

en: Project URL
he: קישור לפרוייקט

en: The URL the project text links to.
he: הכתובת אשר טקסט זכויות היוצרים מקשר אליה

en: Project URL Text
he: קישור לטקסט פרוייקט

en: The custom project text that will link.
he: טקסט הפרוייקט מותאם אישית זה יופיע בתור קישור.

en: Copyright URL
he: כתובת זכויות יוצרים

en: The URL the copyright text links to.
he: הכתובת אשר כיתוב זכויות היוצרים מקשר אליה

en: Copyright URL Text
he: טקסט לכתובת אתר זכויות יוצרים

en: The custom copyright text that will link.
he: טקסט זכויות יוצרים מותאם אישית זה יופיע בתור קישור.

en: Image Rollover Icons
he: סמלי היפוך תמונה

en: Link + Zoom
he: קישור והגדלה

en: Show Author
he: הצג מחבר

en: Show Comments
he: הצגת תגובות

en: Disable the 1st featured image on single post pages.
he: בטל את התמונה הנבחרת הראשונה על עמודי תגובה בודדים.

en: Show Post Meta
he: הצג מידע מטא.

en: Show Author Info Box
he: הצג תיבת אודות המחבר

en: Show Related Posts
he: הצג הודעות קשורות

en: Select sidebar 1 that will display on this page. Choose "No Sidebar" for full width.
he: בחר את מיקום סרגל הצד 1 שיופיע בדף זה. ניתן לבחור "בלי סרגל צד" עבור תצוגת רוחב מלא.

en: Sidebar 1 Position
he: מיקום סרגל הצד 1

en: Sidebar Background Color
he: צבע רקע של ניווט צד

en: Slider Type
he: סוג מחוון

en: Select LayerSlider
he: בחירת שכבות המחוון

en: Select Fusion Slider
he: בחירת מחוון הפיוז'ן

en: Slider Fallback Image
he: תמונה לשקופית המחוון

en: This image will override the slider on mobile devices.
he: תמונה זו תעקוף את מחוון התמונות במכשירים ניידים.

en: Advanced
he: מתקדם

en: Tracking Code
he: קוד מעקב

en: Space before &lt;/head&gt;
he: רווח לפני &lt;/head&gt;

en: Space before &lt;/body&gt;
he: רווח לפני &lt;/body&gt;

en: Light
he: ימין

en: Background Pattern
he: בחר דוגמת רקע

en: Select a Background Pattern
he: בחרו דוגמת רקע

en: Controls the background color of the main content area.
he: קביעת צבע הרקע של אזור התוכן הראשי.

en: Background Image For Main Content Area
he: תמונת הרקע עבור אזור התוכן הראשי

en: bbPress Forum Header Background Color
he: צבע הרקע של כותרת פורום bbPress

en: Controls the background color for forum header rows.
he: קובע את צבע הרקע של שורות כותרת הפורום.

en: bbPress Forum Border Color
he: צבע גבול פורום bbPress

en: Controls the border color for all forum surrounding borders.
he: קובע את צבע הגבול של כל גבולות סביב הפורום.

en: Blog
he: בלוג

en: Blog Page Title
he: כותרת דף הבלוג

en: Blog Page Subtitle
he: כתוביות דף בלוג

en: Blog Layout
he: פריסת הבלוג

en: Pagination Type
he: סוג חלוקה לעמודים

en: Column Spacing
he: מרווח בין עמודות

en: Excerpt
he: תקציר

en: Full Content
he: תוכן מלא

en: Excerpt Length
he: אורך תקציר

en: Strip HTML from Excerpt
he: בטל ה-HTML מתקצירים

en: Controls the color of the date box in blog alternate and recent posts layouts.
he: שליטה בצבע תיבת התאריך בבלוג ובעיצוב פריסות הודעות.

en: Blog Single Post
he: הודעה בבלוג

en: Post Title
he: כותרת הודעה

en: Social Sharing Box
he: תיבת השיתוף חברתי

en: Author Info Box
he: הצג אודות המחבר

en: Comments
he: הערות

en: Blog Meta
he: בלוג מטא (Meta)

en: Post Meta
he: מטא הודעה

en: Meta Data Font Size
he: גודל גופן נתוני מטא

en: Date Format
he: תבנית התאריך

en: Primary Color
he: צבע יסוד

en: Predefined Color Scheme
he: ערכת צבעים מוגדרים מראש

en: ReCaptcha
he: קוד-תמונה

en: ReCaptcha Color Scheme
he: ערכת הצבעים לקוד-תמונה

en: Google Map
he: מפת גוגל

en: Google Map Address
he: כתובת מפת גוגל

en: Google Map Type
he: סוג מפת גוגל

en: Google Map Top Margin
he: שוליים עליונים למפת גוגל

en: Map Zoom Level
he: רמת זום במפה

en: Select the Map Styling
he: בחר סגנון מפה

en: Map Overlay Color
he: צבע כיסוי למפה

en: Info Box Styling
he: עיצוב תיבת המידע

en: Info Box Content
he: תוכן תיבת המידע

en: Info Box Background Color
he: צבע רקע טקסט תיבת המידע

en: Info Box Text Color
he: צבע טקסט תיבת המידע

en: Custom Marker Icon
he: סמל סמן מותאם אישית

en: Custom styling setting only. Use full image urls for custom marker icons or input "theme" for our custom marker. For multiple addresses, separate icons by using the | symbol or use one for all. ex: Icon 1|Icon 2|Icon 3
he: הגדרת עיצוב מותאם אישית בלבד. השתמש בכתובת אתר לתמונה מלאה עבור סמלי סמן מותאמים אישית או הזן "theme" עבור סמן מותאם אישית משלנו. עבור כתובות רבות, נא הפרד את הסמלים באמצעות סמל | או השתמש באחד בשביל כולם. לדוגמא: סמל 1|סמל 2|סמל 3

en: Autoplay
he: ניגון אוטומטי

en: Slideshow Interval
he: מרווחי המצגת

en: Sliding Speed
he: מהירות הזזה

en: Thumbnail Width
he: רוחב תמונה ממוזערת

en: Title Font Size
he: גודל גופן כותרת

en: Title Color
he: צבע כותרת

en: Controls the background color for the events calendar filter bar.
he: קובע את צבע הרקע של סרגל הצד.

en: Extra
he: עוד

en: Basis for Excerpt Length
he: בסיס אורך תקציר

en: Make [...] Link to Single Post Page
he: הפעל את [...] שיקשר לדף ההודעה

en: Open Social Icons in a New Window
he: פתח סמלים חברתיים בחלון חדש

en: Related Posts / Projects
he: מספר פרוייקטים/הודעות קשורים/ות

en: Number of Related Posts / Projects
he: מספר פרוייקטים/הודעות קשורים/ות

en: Fixed
he: קבוע

en: Related Posts / Projects Speed
he: מספר פרוייקטים/הודעות קשורים/ות

en: Image Rollover
he: גלגול התמונה

en: Fade
he: דהייה

en: Pagination Font Size
he: גודל הגופן למספור עמודים

en: Form Input and Select Height
he: גובה קו גופן

en: Form Background Color
he: צבע רקע טופס

en: Controls the background color of form fields.
he: קובע את צבע הרקע של שדות הטופס.

en: Form Text Color
he: טבע טקסט טופס

en: Form Border Color
he: צבע גבול טופס

en: Grid Box Color
he: צבע תיבת רשת

en: Grid Element Color
he: צבע יסודות הרשת

en: Footer Widgets
he: ווידג'טים בכותרת התחתונה

en: Number of Footer Columns
he: מספר עמודות בכותרת תחתונה

en: Copyright Bar
he: תיבת זכויות יוצרים

en: Copyright Text
he: טקסט זכויות יוצרים

en: Enter the text that displays in the copyright bar. HTML markup can be used.
he: הזן את הטקסט שיופיע בפס זכויות היוצרים. ניתן להשתמש בקוד HTML.

en: top left
he: עליון שמאלי

en: top center
he: עליון ממורכז

en: top right
he: עליון ימני

en: center left
he: ממורכז לשמאל

en: center center
he: ממורכז למרכז

en: center right
he: ממורכז לימין

en: bottom left
he: תחתון לשמאל

en: bottom center
he: תחתון ממורכז

en: bottom right
he: תחתון ימני

en: Footer Background Color
he: צבע רקע של כותרת תחתונה

en: Controls the background color of the footer.
he: קובע את צבע הרקע של הכותרת התחתונה.

en: Footer Border Color
he: צבע גבול כותרת תחתונה

en: Double
he: כפול

en: Footer Widget Divider Color
he: צבע קו מפריד ווידג'ט כותרת תחתונה

en: Copyright Background Color
he: צבע רקע זכויות יוצרים

en: Copyright Border Color
he: צבע גבול זכויות יוצרים

en: Footer Font Color
he: צבע גופן כותרת תחתונה

en: Controls the text color of the footer font.
he: קובע את צבע הטקסט של גופן כותרת תחתונה.

en: Footer Link Color
he: צבע קישור כותרת תחתונה

en: Controls the text color of the footer link font.
he: קובע את צבע הטקסט של גופן קישור כותרת תחתונה.

en: Copyright Font Size
he: גודל הגופן זכויות יוצרים

en: Header Position
he: מיקום כותרת

en: Select a Header Layout
he: בחר מערך כותרת

en: Header Content 1
he: כותרת תוכן 1

en: Header Content 2
he: כותרת תוכן 2

en: Header Content 3
he: כותרת תוכן 3

en: Phone Number For Contact Info
he: מספר טלפון עבור מידע ליצירת קשר

en: Email Address For Contact Info
he: כתובת דואל עבור מידע ליצירת קשר

en: Tagline For Content 3
he: שורת תג עבור תוכן 3

en: Banner Code For Content 3
he: באנר קוד עבור תוכן 3

en: Background Image For Header Area
he: תמונת רקע עבור אזור הכותרת

en: Header Width For Left/Right Position
he: רוחב כותרת עליונה עבור מיקום שמאלה/ימינה

en: Header Shadow
he: צל כותרת

en: Header Border Color
he: צבע גבול כותרת

en: Header Top Background Color
he: צבע הרקע העליון בכותרת

en: Controls the background color of the top header section used in Headers 2-5.
he: קביעת צבע הרקע של מקטע הכותרת העליונה המשומש בכותרות 2-5.

en: Header Tagline Font Size
he: גודל גופן כותרת שורת התג

en: Header Tagline Font Color
he: צבע כותרת גופן שורת התג

en: Sticky Header
he: כותרת דביקה

en: Sticky Header Menu Item Padding
he: ריפוד פריט תפריט כותרת דביקה

en: Sticky Header Navigation Font Size
he: גודל גופן ניווט של כותרת דביקה

en: Site Width
he: רוחב אתר

en: Animation Speed
he: מהירות אנימציה

en: Autoplay the Lightbox Gallery
he: הפעלה אוטומטית לגלריית Lightbox

en: Slideshow Speed
he: מהירות הצגת השקופיות

en: Background Opacity
he: אטימות רקע

en: Social Sharing
he: שיתוף

en: Show Post Images in Lightbox
he: הצג תמונות הודעות ב-Lightbox

en: Logo
he: לוגו

en: Logo Alignment
he: יישור לוגו

en: Default Logo
he: לאפשר גובה חלק

en: Select an image file for your logo.
he: בחירת קובץ תמונה עבור הלוגו שלך.

en: Sticky Header Logo
he: מידע כותרת דביקה

en: Mobile Logo
he: רוחב מפת גוגל

en: Favicon
he: צלמית

en: Apple iPhone Icon Upload
he: העלאת סמל צלמית לאייפון

en: Apple iPhone Retina Icon Upload
he: העלאת סמל צלמית לאייפון רטינה

en: Apple iPad Icon Upload
he: העלאת סמל צלמית לאייפאד

en: Apple iPad Retina Icon Upload
he: העלאת סמל צלמית לאייפאד רטינה

en: Menu
he: תפריט

en: Main Menu Highlight Bar Size
he: גודל הארת התפריט הראשי

en: Main Menu Item Padding
he: ריפוד פריט תפריט

en: Main Menu Dropdown Width
he: רוחב התפריט הנפתח מטה בתפריט ראשי

en: Main Menu Background Color For Header 4 & 5
he: צבע רקע תפריט ראשי עבור כותרות 4 ו-5

en: Main Menu Dropdown Font Size
he: גודל גופן לתפריט הנפתח מטה בתפריט ראשי

en: Controls the divider color of the first level secondary menu.
he: קובע את צבע קו מפריד בתפריט המשני ברמה הראשונה.

en: Secondary Menu Line Height
he: גובה קו גופן תפריט משני

en: Mobile Menu Design Style
he: סגנון עיצוב תפריט לניידים

en: Mobile Menu Background Color
he: צבע רקע של תפריט ניידים

en: Mobile Menu Border Color
he: צבע גבול של תפריט ניידים

en: Mobile Menu Hover Color
he: צבע ריחוף תפריט ניידים

en: Mega Menu Column Title Size
he: גודל כותרת עמודת תפריט מגה

en: Mega Menu Item Divider
he: אזור תפריט מגה ווידג'ט

en: Fading Animation
he: אנימציית הדהייה

en: Breadcrumbs on Mobile Devices
he: פירורי לחם בניידים

en: Breadcrumbs Font Size
he: גודל הגופן לפירורי הלחם

en: Breadcrumbs Text Color
he: צבע הטקסט לפירורי לחם

en: Unboxed
he: מחוץ לקופסא

en: Portfolio Slug
he: תיק סלאג

en: Featured Image / Video on Single Post Page
he: תמונות/וידאו מועדפות/ים בדף הודעה

en: Project Details
he: פרטי הפרוייקט

en: Responsive Design
he: עיצוב רספונסיבי

en: Search Results Content
he: תוכן תוצאות חיפוש

en: Search Page
he: עמוד חיפוש

en: Search Results Layout
he: פריסת דף תוצאות החיפוש

en: Number of Search Results Per Page
he: מספר תוצאות החיפוש בדף

en: Date
he: תאריך

en: Categories
he: קטגוריות

en: Tags
he: תגיות

en: Search Field Position
he: מיקום סרגל צד

en: Sidebar Padding
he: ריפוד סרגל הצד

en: Controls the background color of the sidebar.
he: קובע את צבע הרקע של סרגל הצד.

en: Sidebar Widget Heading Font Size
he: גודל גופן כותרת ווידג'ט צד

en: Sidebar Widget Headings Color
he: צבע כותרת ניווט צד

en: Select sidebar 1 that will display on all pages.
he: בחר סרגל צד גלובלי 1 שיציג בכל הדפים.

en: Portfolio Posts
he: הודעות ותגובות בפורטפוליו

en: Global Portfolio Sidebar Position
he: מיקום סרגל צד גלובלי לפורטפוליו

en: Blog Posts
he: פוסטים בבלוג

en: Global Blog Sidebar Position
he: מיקום הסרגל הצד לבלוג הגלובלי

en: Search Page Sidebar 1
he: חפש בדף סרגל הצד 1

en: Select sidebar 1 that will display on the search results page.
he: בחר סרגל צד 1 שיציג בכל דפי תוצאות החיפוש.

en: Search Page Sidebar 2
he: חפש בדף סרגל הצד 2

en: Select sidebar 2 that will display on the search results page. Sidebar 2 can only be used if sidebar 1 is selected.
he: בחר סרגל צד 2 שיציג בכל דפי תוצאות החיפוש. ניתן לבחור רק אם סרגל צד 1 כבר נבחר קודם.

en: Search Sidebar Position
he: מיקום סרגל צד

en: Slideshows
he: מצגת שקפים

en: Posts Slideshow Images
he: מצגת תמונות הודעות

en: Sliding Bar
he: פס הזזה

en: Sliding Bar Open On Page Load
he: פס הזזה נפתח בטעינת העמוד

en: Number of Sliding Bar Columns
he: מספר עמודות פס הזזה

en: Sliding Bar Item Divider Color
he: צבע קו מפריד פריטי פס הזזה

en: Controls the divider color in the sliding bar.
he: קובע את צבע קו מפריד בשורת ההזזה.

en: Sliding Bar Headings Color
he: צבע כותרות פס הזזה

en: Controls the text color of the sliding bar heading font.
he: קובע את צבע הטקסט של גופן כותרת פס הזזה.

en: Sliding Bar Font Color
he: צבע גופן  פס הזזה

en: Sliding Bar Link Color
he: צבע קישור פס הזזה

en: Controls the text color of the sliding bar link font.
he: קובע את צבע הטקסט של גופן קישור פס הזזה.

en: Social Media
he: מדיה חברתית

en: Header Social Icons Boxed
he: סמלים חברתיים בראש העמוד במסגרת

en: Footer Social Icons Boxed
he: מסגרת לסמלים חברתיים בכותרת תחתונה

en: Share This Story, Choose Your Platform!
he: שתף את התוכן, בחר את הפלטפורמה שלך!

en: Sharing Box Tagline Text Color
he: צבע הטקסט לשורת תג בתיבת השיתוף

en: Sharing Box Background Color
he: צבע הרקע לתיבת השיתוף

en: Reddit
he: רדיט

en: LinkedIn
he: לינקדאין

en: Tumblr
he: טאמבלר

en: Pinterest
he: פינטרסט

en: Link Color
he: צבע קישור

en: WooCommerce
he: Woocommerce

en: WooCommerce Icon Font Size
he: גודל גופן הסמל WooCommerce

en: Select Sidebar 1:
he: בחר סרגל הצד 1:

en: Select Sidebar 2:
he: בחר סרגל הצד 2:

en: Previous Post
he: הפוסט הקודם

en: Next Post
he: הפוסט הבא

en: Couldn't find what you're looking for!
he:  לא ניתן למצוא את בקשתך

en: Oops!
he: אופס!

en: Helpful Links:
he: קישורים שימושיים:

en: Try again
he: נסה שנית

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
he: אם אתה רוצה לנסח מחדש את החיפוש שלך, הנה ההזדמנות שלך:

en: Search ...
he: חיפוש...

note: translators: The link.
en: About the Author: %s
he: אודות המחבר: %s

en: This author has not yet filled in any details.
he: המחבר עדיין לא עדכן פרטים.

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Read More
he: המשך בקריאה

en: View Larger Image
he: צפה בתמונה מוגדלת

en: Billing Address
he: כתובת לחיוב

en: Shipping Address
he: כתובת למשלוח

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Review &amp; Payment
he: צפה ובדוק תשלום

en: Have A Promotional Code?
he: הזן קופון אם קיים?

en: Default Order
he: סדר ברירת המחדל

en: Popularity
he: פופולאריות

en: Rating
he: דירוג

en: Search...
he: חיפוש ...

en: Email:
he: דוא"ל

en: Phone:
he: טלפון:

en: days
he: ימים

en: hours
he: שעות

en: %s Navigation
he: תווית ניווט

en: Quantity
he: קובע את צבע הרקע של תיבת הכמות woocommerce.

en: Date:
he: תאריך

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
he: אפשרויות ערכת עיצוב

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contact
he: צור קשר

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
he: הרחב הכל

[ctx: by author]
en: by %s
he: %s...
