Avada - en to pl_PL translation catalogue (135 entries)

en: Fusion Slider
pl_PL: Slajder Fusion

en: Parent Slide:
pl_PL: Slajd nadrzędny

en: Add or Edit Slides
pl_PL: Dodaj lub edytuj slajdy

en: Add New Slide
pl_PL: Dodaj nowy slajd

en: Edit Slide
pl_PL: Edytuj slajd

en: Update Slide
pl_PL: Aktualizuj slajd

en: Search Slide
pl_PL: Wyszukaj slajdy

en: Not found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Not found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono w koszu

en: Fusion Sliders
pl_PL: Slajdery Fusion

en: Add or Edit Sliders
pl_PL: Dodaj lub edytuj slajdery

en: All Sliders
pl_PL: Wszystkie slajdery

en: Parent Slider:
pl_PL: Slajder nadrzędny

en: New Slider Name
pl_PL: Nazwa nowego slajdera

en: Add Slider
pl_PL: Dodaj slajder

en: Edit Slider
pl_PL: Edytuj slajder

en: Update Slider
pl_PL: Aktualizuj  slajder

en: Separate sliders with commas
pl_PL: Oddziel slajdery przecinkami

en: Search Sliders
pl_PL: Wyszukaj slajdery

en: Add or remove sliders
pl_PL: Dodaj lub usuń slajdery

en: Choose from the most used sliders
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych slajderów

en: Not Found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Export / Import
pl_PL: Eksport / Import

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Controls the width of content, In pixels, ex: 850px. Leave blank for site width.
pl_PL: Wybierz promień okienka z ikonami. W pikselach (px), np: 1 px, lub "round".  Zostaw puste aby wybrać opcję motywu.

en: Full Screen Slider
pl_PL: Slajder pełnoekranowy

en: Check this option if you want full width and height of the screen.
pl_PL: Zaznacz tę opcję jeśli chcesz pełną szerokość i wysokość ekranu.

en: None
pl_PL: Brak

en: Parallax Scrolling Effect
pl_PL: Efekt przewijania parallax

en: Check this box to have a parallax scrolling effect, this ONLY works when assigning the slider in page options. It does not work when using a slider shortcode. With this option enabled, the slider height you input will not be exact due to negative margin which is based off the overall header size. ex: 500px will show as 415px. Please adjust accordingly.
pl_PL: Zaznacz to pole aby włączyć efekt przewijania parallax, ta opcja działa TYLKO gdy wybierzesz slajder w Opcjach Strony. Nie działa gdy użyjesz skróconego kodu slajdera. Gdy ta opcja jest włączona, wysokość slajdera, którą wpiszesz nie będzie dokładna ze względu na ujemny margines liczony na podstawie całkowitego rozmiaru nagłówka. Np: 500 px wyświetli się jako 415 px. Spróbuj się dopasować.

en: Display Navigation Arrows
pl_PL: Pokaż strzałki nawigacji

en: Check this box to display the navigation arrows.
pl_PL: Zaznacz to pole aby wyświetlić strzałki nawigacji.

en: Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Check this box to autoplay the slides.
pl_PL: Zaznacz to pole aby włączyć automatyczne odtwarzanie slajdów.

en: Slide Loop
pl_PL: Pętla slajdu

en: Check this box to have the slider loop infinitely.
pl_PL: Zaznacz to pole aby zapętlić slajder w nieskończoność.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Slideshow Speed
pl_PL: Prędkość pokazu slajdów

en: Controls the speed of the slideshow. 1000 = 1 second.
pl_PL: Ustaw prędkość przejścia pokazu slajdów. 1000 = 1 sekunda.

en: Animation Speed
pl_PL: Prędkość animacji

en: Controls the speed of the slide transition from slide to slide. 1000 = 1 second.
pl_PL: Ustaw prędkość przejścia między slajdami. 1000 = 1 sekunda.

en: The type of animation when slides rotate.
pl_PL: Rodzaj animacji gdy zmieniają się slajdy.

en: Export and Import Fusion Sliders
pl_PL: Eksport i import slajderów fusion

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export All Sliders
pl_PL: Eksportuj wszystkie slajdery

en: Choose a file from your computer:
pl_PL: Wybierz plik z dysku:

en: Elastic Slider
pl_PL: Slajder Elastic

en: View Slides
pl_PL: Zobacz slajdy

en: Add or Edit Groups
pl_PL: Dodaj lub edytuj grupy

en: All Groups
pl_PL: Wszystkie grupy

en: Parent Group:
pl_PL: Grupa nadrzędna:

en: New Group Name
pl_PL: Nazwa nowej grupy

en: Add Groups
pl_PL: Dodaj grupy

en: Edit Group
pl_PL: Edytuj grupę

en: Update Group
pl_PL: Aktualizuj grupę

en: Separate groups with commas
pl_PL: Oddziel grupy przecinkami

en: Search Groups
pl_PL: Wyszukaj grupy

en: Add or remove groups
pl_PL: Dodaj lub usuń grupy

en: Choose from the most used groups
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych grup

en: Small
pl_PL: Mały

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Large
pl_PL: Duży

en: XLarge
pl_PL: Bardzo duży

en: No
pl_PL: Nie

en: Left
pl_PL: Z lewej

en: Center
pl_PL: Środek

en: Right
pl_PL: Z prawej

en: Recent Works
pl_PL: Ostatnie prace

en: Email Address
pl_PL: Adres email

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Top
pl_PL: Góra

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Clean
pl_PL: Czysty

en: Hover
pl_PL: Po najechaniu kursorem

en: Click
pl_PL: Kliknięcie

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Toggles
pl_PL: Przełączniki

en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Exclude Categories
pl_PL: Pomiń kategorie

en: Divider Line
pl_PL: Kolor linii podziału

en: Choose to display a divider line between each item.
pl_PL: Zaznacz aby wyświetlić linię podziału pomiędzy ikoną a tekstem.

en: Title Size
pl_PL: Rozmiar tytułu

en: Set the size of the icon. In pixels (px), ex: 13px.
pl_PL: Wybierz promień inicjału w ramce. W pikselach (px), np: 1 px, lub "round".

en: Icon Color
pl_PL: Kolor ikony

en: CSS Class
pl_PL: Klasa CSS

en: Add a class to the wrapping HTML element.
pl_PL: Dodaj klasę dla otaczającego elementu HTML.

en: General
pl_PL: Ogólny

en: CSS ID
pl_PL: ID CSS

en: Add an ID to the wrapping HTML element.
pl_PL: Dodaj ID dla otaczającego elementu HTML.

en: Slider Name
pl_PL: Nazwa slajdera

en: Learn More
pl_PL: Więcej informacji

en: View Project
pl_PL: Zobacz produkt

en: Fixed
pl_PL: Stałe

en: Number of Columns
pl_PL: Liczba kolumn

en: Column Spacing
pl_PL: Rozstaw kolumn

en: Boxed
pl_PL: Z ramkami

en: Unboxed
pl_PL: Bez ramek

en: Excerpt Length
pl_PL: Długości zajawki

en: Pagination Type
pl_PL: Rodzaj paginacji

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Carousel
pl_PL: Karuzela

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Picture Size
pl_PL: Rozmiar obrazka

en: fixed = width and height will be fixed <br />auto = width and height will adjust to the image.
pl_PL: stałe = szerokość oraz wysokość będą stałe <br /> auto= szerokość oraz wysokość dostosują się do obrazka.

en: No Style
pl_PL: Bez stylu

en: Single Border Solid
pl_PL: Pojedyncze obramowanie ciągłe

en: Double Border Solid
pl_PL: Podwójne obramowanie ciągłe

en: Single Border Dashed
pl_PL: Pojedyncze obramowanie przerywane

en: Double Border Dashed
pl_PL: Podwójne obramowanie przerywane

en: Single Border Dotted
pl_PL: Pojedyncze obramowanie wykropkowane

en: Double Border Dotted
pl_PL: Podwójne obramowanie wykropkowane

en: Shadow
pl_PL: Cień

en: Posts Per Page
pl_PL: Wpisów na stronę

en: Show Filters
pl_PL: Pokaż filtry

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Infinite Scrolling
pl_PL: Przewijaj w nieskończoność

en: Strip HTML
pl_PL: Usuń HTML

en: Animation Type
pl_PL: Typ animacji

en: Direction of Animation
pl_PL: Kierunek animacji

en: Select the incoming direction for the animation.
pl_PL: Wybierz kierunek rozpoczęcia animacji.

en: Speed of Animation
pl_PL: Prędkość animacji

en: Type in speed of animation in seconds (0.1 - 1).
pl_PL: Wpisz prędkość animacji w sekundach (0,1 - 1).

en: Your Content Goes Here
pl_PL: Wpisz tutaj swoją treść

en: Categories:
pl_PL: Kategorie:

en: Tags:
pl_PL: Tagi:

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Fusion Core
pl_PL: Slajder Fusion

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
pl_PL: Opcje szablonu

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Groups
pl_PL: Szukaj

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Group
pl_PL: Zaznacza by zgrupować menu podrzędne z elementami wysuwającymi się w menu mobilnym
