Avada - en to he translation catalogue (134 entries)

en: Fusion Slider
he: מחוון הפיוז'ן

en: Parent Slide:
he: אב שקופית:

en: Add or Edit Slides
he: הוספה או עריכה של שקופיות

en: Add New Slide
he: הוסף שקופית חדשה

en: Edit Slide
he: ערוך שקופית

en: Update Slide
he: עדכון שקופיות

en: Search Slide
he: חיפוש מחוון

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not found in Trash
he: לא נמצא בזבל

en: Fusion Sliders
he: מחווני פיוז'ן

en: Add or Edit Sliders
he: הוספה או עריכה של מחוונים

en: All Sliders
he: כל השקופיות

en: Parent Slider:
he: המחוון האם:

en: New Slider Name
he: שם מחוון חדש

en: Add Slider
he: הוסף מחוון

en: Edit Slider
he: ערוך מחוון

en: Update Slider
he: עדכון שקופיות

en: Separate sliders with commas
he: הפרד מחוונים באמצעות פסיקים

en: Search Sliders
he: חפש מחוונים

en: Add or remove sliders
he: הוספה או הסרה של מחוונים

en: Choose from the most used sliders
he: בחר מהמחוונים המשומשים ביותר

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Export / Import
he: ייבוא / ייצוא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Controls the width of content, In pixels, ex: 850px. Leave blank for site width.
he: בחר את רדיוס התמונה במסגרת. בפיקסלים (px), לדוגמא: 1px, או "עגול".  השאר ריק עבור בחירת אפשרות ערכת העיצוב.

en: Full Screen Slider
he: מחוון במסך מלא

en: Check this option if you want full width and height of the screen.
he: סמן אפשרות זו אם ברצונך לקבוע רוחב וגובה של המסך.

en: None
he: אין

en: Parallax Scrolling Effect
he: אפקט גלילת פרלקסה

en: Check this box to have a parallax scrolling effect, this ONLY works when assigning the slider in page options. It does not work when using a slider shortcode. With this option enabled, the slider height you input will not be exact due to negative margin which is based off the overall header size. ex: 500px will show as 415px. Please adjust accordingly.
he: סמן תיבה זו בכדי לקבוע השפעת פרלקסה בגלילה, יעבוד רק בעת הקצאת מחוון בתיבת הדו-שיח של אפשרויות הדף. זה לא עובד בעת השימוש בקוד המקוצר של המחוון. כאשר אפשרות זו זמינה, גובה המחוון שאתה מכניס לא יהיה מדויק בשל מרווח שלילי אשר מבוסס על גודל הכותרת הכללית. לדוגמא: 500px יראה כמו 415px. בבקשה הזן משתנים בהתאם.

en: Display Navigation Arrows
he: תצוגת חצי הניווט

en: Check this box to display the navigation arrows.
he: סמן תיבה זו כדי להציג את חיצי הניווט.

en: Autoplay
he: ניגון אוטומטי

en: Check this box to autoplay the slides.
he: סמן אם ברצונך הפעלה אוטומטית של השקופיות.

en: Slide Loop
he: שקופית בלולאה חוזרת

en: Check this box to have the slider loop infinitely.
he: סמן תיבה זו כדי לקבוע את המחוון לפעול בלולאה עד אין סוף.

en: Title
he: כותרת

en: Animation
he: אנימציה

en: Slideshow Speed
he: מהירות הצגת השקופיות

en: Controls the speed of the slideshow. 1000 = 1 second.
he: שולט על מהירות השקופיות. 1000 = 1 שניה.

en: Animation Speed
he: מהירות אנימציה

en: Controls the speed of the slide transition from slide to slide. 1000 = 1 second.
he: שולט על המהירות של מעבר השקופיות משקופית לשקופית. 1000 = 1 שנייה.

en: The type of animation when slides rotate.
he: סוג ההנפשה כאשר השקופיות מסתובבות.

en: Export and Import Fusion Sliders
he: ייצוא וייבוא מחווני הפיוז'ן

en: Export
he: יצא

en: Export All Sliders
he: ייצוא כל המחוונים

en: Choose a file from your computer:
he: בחר קובץ מהמחשב שלך:

en: Elastic Slider
he: מחוון אלסטי

en: View Slides
he: צפה בקבוצות

en: Add or Edit Groups
he: הוספה או עריכה של קבוצות

en: All Groups
he: כל הקבוצות

en: Parent Group:
he: קבוצת האם:

en: New Group Name
he: שם קבוצה חדשה

en: Add Groups
he: הוספת קבוצות

en: Edit Group
he: ערוך קבוצה

en: Update Group
he: עדכון קבוצות

en: Separate groups with commas
he: הפרד קבוצות באמצעות פסיקים

en: Search Groups
he: חפש קבוצות

en: Add or remove groups
he: הוסף או הסר קבוצות

en: Choose from the most used groups
he: בחר בין הקבוצות בשימוש

en: Small
he: קטן

en: Medium
he: בינוני

en: Large
he: גדול

en: XLarge
he: גדול

en: No
he: לא

en: Left
he: שמאלה

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימין

en: Recent Works
he: עבודות אחרונות

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Yes
he: כן

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: התחתון

en: Comments
he: הערות

en: Classic
he: קלאסי

en: Clean
he: נקי

en: Hover
he: ריחוף

en: Click
he: לחץ

en: All
he: הכל

en: Toggles
he: החלפת מצב

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Exclude Categories
he: לא לכלול קטגוריות

en: Divider Line
he: צבע המפריד

en: Choose to display a divider line between each item.
he: בחר להציג מפריד בין סמל וטקסט.

en: Title Size
he: גודל הכותרת

en: Set the size of the icon. In pixels (px), ex: 13px.
he: בחר את רדיוס התמונה במסגרת dropcap. בפיקסלים (px), לדוגמא: 1px, או "עגול".

en: Icon Color
he: צבע סמל

en: CSS Class
he: מחלקת CSS

en: Add a class to the wrapping HTML element.
he: הוסף מעמד לאלמנט עטיפת HTML.

en: General
he: כללי

en: CSS ID
he: מספר זיהוי CSS

en: Add an ID to the wrapping HTML element.
he: הוסף מזהה לאלמנט עטיפת HTML.

en: Slider Name
he: שם המחוון

en: Learn More
he: המשך קריאה

en: View Project
he: צפה בפרוייקט

en: Fixed
he: קבוע

en: Auto
he: אוטומטי

en: Number of Columns
he: מספר עמודות

en: Column Spacing
he: מרווח בין עמודות

en: Boxed
he: מסגרת

en: Unboxed
he: מחוץ לקופסא

en: Excerpt Length
he: אורך תקציר

en: Pagination Type
he: סוג חלוקה לעמודים

en: Pagination
he: חלוקה לעמודים

en: Layout
he: פריסה

en: Carousel
he: קרוסלה

en: Grid
he: רשת

en: Picture Size
he: גודל תמונה

en: fixed = width and height will be fixed <br />auto = width and height will adjust to the image.
he: קבוע = רוחב, גובה יהיה קבועים<br> אוטומטי = רוחב, גובה יותאם לתמונה.

en: No Style
he: בלי סגנון

en: Single Border Solid
he: גבול יחיד מוצק

en: Double Border Solid
he: גבול כפול מוצק

en: Single Border Dashed
he: גבול יחיד מקווקו

en: Double Border Dashed
he: גבול מקווקו כפול

en: Single Border Dotted
he: גבול יחיד מנוקד

en: Double Border Dotted
he: גבול מנוקד כפול

en: Shadow
he: צל

en: Posts Per Page
he: הודעות בכל עמוד

en: Show Filters
he: הצג מסננים

en: Category
he: קטגוריה

en: Infinite Scrolling
he: גלילה אינסופית

en: Strip HTML
he: הסר HTML

en: Animation Type
he: סוג אנימציה

en: Direction of Animation
he: כיוון האנימציה

en: Select the incoming direction for the animation.
he: בחר את הכיוון הנכנס של ההנפשה.

en: Speed of Animation
he: מהירות אנימציה

en: Type in speed of animation in seconds (0.1 - 1).
he: קבע את מהירות ההנפשה בשניות (0.1 - 1)

en: Your Content Goes Here
he: הזן את התוכן שלך כאן

en: Categories:
he: קטגוריות

en: Tags:
he: תגיות

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Fusion Core
he: מחוון הפיוז'ן

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
he: אפשרויות ערכת עיצוב
