Avada - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Not Found
fi: Ei löydy

en: Width
fi: leveys

en: Height
fi: korkeus

en: None
fi: Ei mitään

en: Autoplay
fi: Automaattinen toisto

en: Title
fi: otsikko

en: Animation
fi: animointi

en: Animation Speed
fi: Animoinnin nopeus

en: Export
fi: vie

en: Choose a file from your computer:
fi: Valitse tiedosto tietokoneeltasi:

en: Small
fi: pieni

en: Medium
fi: keskikokoinen

en: Large
fi: iso

en: XLarge
fi: suurikokoinen

en: No
fi: ei

en: Left
fi: vasen

en: Center
fi: keskellä

en: Right
fi: oikea

en: Recent Works
fi: viimeisimmät

en: Email Address
fi: sähköposti

en: Yes
fi: kyllä

en: Top
fi: yläosa

en: Bottom
fi: alaosa

en: Comments
fi: kommenttia

en: All
fi: kaikki

en: Default
fi: oletus

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Set the size of the icon. In pixels (px), ex: 13px.
fi: Pikseleinä (px), esim: 1px.

en: Icon Color
fi: Ikonin väri

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: General
fi: yleinen

en: Learn More
fi: Lue lisää

en: Auto
fi: automaattinen

en: Carousel
fi: karuselli

en: Grid
fi: verkko

en: Picture Size
fi: kuvakoko

en: No Style
fi: oletusjärjestys

en: Shadow
fi: varjostus

en: Show Filters
fi: Näytä suodattimet

en: Category
fi: kategoria

en: Strip HTML
fi: Poista HTML

en: Animation Type
fi: Animoinnin tyyppi

en: Direction of Animation
fi: Animoinnin suunta

en: Speed of Animation
fi: Animoinnin nopeus

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Fusion Core
fi: Fusion Slider

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
fi: Teeman asetukset
