Avada - en to fa translation catalogue (588 entries)

en:  - Edit
fa: - ویرایش

en:  - Reply
fa: - پاسخ دادن

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
fa: %1$s با موفقیت نصب و فعال شد.

en: %1$s installed successfully.
fa: %1$s با موفقیت نصب شد.

en: %s (Invalid)
fa: %s (نامعتبر)

en: %s (Pending)
fa: %s (در انتظار تایید)

en: 0 Comments
fa: بدون ديدگاه

en: 1 Comment
fa: 1 ديدگاه

en: 100% Background Image
fa: تصویر پس زمینه سربرگ  با عرض 100%

en: 100% Footer Width
fa: عرض 100% برای پابرگ

en: 100% Header Width
fa: سربرگ با عرض 100%

en: 404 - Page not Found
fa: 404 - برگه مورد نظر پیدا نشد

en: Above
fa: بالا

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Active
fa: فعال

en: Additional Information
fa: اطلاعات تکمیلی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: All
fa: همه

en: All installations and activations have been completed.
fa: تمام مراحل نصب و فعال سازی کامل شده است.

en: All installations have been completed.
fa: تمام نصب ها با موفقیت به پایان رسید

en: All items displayed.
fa: همه موارد نمایش داده شد.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa: تمام افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شد. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
fa: تمامی افزونه ها با موفقیت نصب و فعالسازی شدند. %s

en: Alternate Method
fa: روش جایگزین

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa: بروز خطا در هنگام نصب %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation Speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Apple iPad Icon Upload
fa: آیکن اپل آی پد رتینا

en: Apple iPad Retina Icon Upload
fa: آیکن اپل آی پد رتینا

en: Apple iPhone Icon Upload
fa: بار گذاری آیکون برای iPhone

en: Apple iPhone Retina Icon Upload
fa: بارگذاری ایکون ریتینا ایفون (120x120)

en: Author Info Box
fa: جعبه اطلاعات نویسنده

en: Auto
fa: خودکار

en: Autoplay
fa: پخش‌خودکار

en: Autoplay Video
fa: پخش خودکار ویدئو

en: Autoplay the Lightbox Gallery
fa: پخش خودکار گالری لایت باکس

en: Avada
fa: آوادا

en: Back to Parent Page
fa: بازگشت به برگه والد

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Image
fa: تصویر پس زمینه

en: Background Image For Footer Widget Area
fa: عکس زمینه برای ابزارک ناحیه پابرگ

en: Background Image For Header Area
fa: تصویر پس زمینه برای محل سربرگ

en: Background Image For Main Content Area
fa: عکس پس زمینه برای ناحیه محتوای اصلی

en: Background Image for Main Content Area
fa: عکس پس زمینه برای ناحیه محتوای اصلی

en: Background Opacity
fa: شفافیت پس زمینه

en: Background Pattern
fa: پترن پس زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت پس زمینه

en: Background Repeat
fa: تکرار پس زمینه

en: Background Type
fa: نوع پس زمینه

en: Banner Code For Content 3
fa: کد بنر برای محتوای سربرگ  3

en: Below
fa: پایین

en: Billing Address
fa: آدرس ارسال صورتحساب

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blog Layout
fa: طرح صفحه بلاگ

en: Blog Page Subtitle
fa: زیر نویس صفحه وبلاگ

en: Blog Page Title
fa: عنوان صفحه وبلاگ

en: Blog Single Post
fa: تنک نوشته وبلاگ

en: Border Size
fa: سایز کادر

en: Bottom
fa: پایین

en: Boxed
fa: عرض ثابت (جعبه ای ) boxed

en: Breadcrumbs
fa: نوار پیمایش

en: Breadcrumbs Font Size
fa: اندازه فونت منو پیمایش

en: Breadcrumbs Text Color
fa: رنگ متن مسیر یابها

en: Breadcrumbs on Mobile Devices
fa: نوار پیمایش در دستگاه های موبایل

en: Breadcrumbs/Search Bar
fa: نوار پیمایش/نوار جستجو

en: Browse
fa: جستجو از لیست (Browse)

en: Button
fa: دکمه

en: Button Large
fa: تصویر دکمه

en: Button Medium
fa: سایز دکمه

en: Button Small
fa: تصویر دکمه

en: Button xLarge
fa: تصویر دکمه

en: CSS Classes (optional)
fa: کلاس های CSS (اختیاری)

en: CSS Code
fa: کد CSS

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
fa: به دنبال مطلب خاصی هستيد؟ جستجو كنيد!

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Caption
fa: عنوان منو

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Center
fa: وسط

en: Checkout
fa: پرداخت

en: Choose to show or hide the header.
fa: نمایش یا عدم نمایش سربرگ

en: City
fa: شهر

en: Clear selection
fa: پاک کردن انتخاب شده ها

en: Click here to view button option descriptions.
fa: برای مشاهده توضیحات دکمه تنظیمات اینجا را کلیک کنید.

en: Click the button to produce a report, then copy and paste into your support ticket.
fa: بر روی دکمه دریافت گزارش کلیک کنید، از آن می توانید برای ارسال تیکت های پشتیبانی استفاده کنید.

en: Code
fa: کد

en: Column Spacing
fa: فاصله ردیف ها

en: Comment...
fa: ديدگاه...

en: Comments
fa: ديدگاه

en: Comments are closed.
fa: ديدگاه ها غيرفعال!

en: Community Forum
fa: انجمن

en: Contact
fa: تماس

en: Content Alignment
fa: جهت محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Controls the background color of the footer.
fa: تنظیم رنگ پس زمینه ی پابرگ.

en: Controls the background color of the sidebar.
fa: کنترل رنگ پس زمینه نوار کناری.

en: Copied!
fa: کپی شده!

en: Copy for Support
fa: کپی برای پشتیبانی

en: Copyright Background Color
fa: رنگ پس زمینه ی کپی رایت

en: Copyright Bar
fa: نوار کپی رایت

en: Copyright Border Color
fa: رنگ کادر ی کپی رایت

en: Copyright Font Size
fa: اندازه فونت کپی رایت

en: Copyright Text
fa: متن کپی رایت

en: Copyright URL
fa: لینک کپی رایت

en: Copyright URL Text
fa: متن لینک کپی رایت

en: Couldn't find what you're looking for!
fa: نمی توانيد چيزی كه به دنبال آن هستيد را بيابيد!

en: Coupon code
fa: کد تخفیف

en: Custom CSS
fa: سی اس اس سفارشی

en: Custom Marker Icon
fa: آیکن علامتگذاری سفارشی

en: Customer details
fa: اطلاعات مشتری

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه %s

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Format
fa: ساختار تاریخ

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Logo
fa: لوگو پیشفرض

en: Default Order
fa: ترتیب پیشفرض

en: Default Sidebar of Avada
fa: ابزارک پیش فرض آوادا

en: Default Style
fa: پیش فرض

en: Delete
fa: حذف کردن

en: Description
fa: توضیحات

en: Details
fa: جزئیات

en: Disable First Featured Image
fa: غیر فعال کردن تصویر ویژه ابتدایی

en: Disable the 1st featured image on page.
fa: تصویر شاخص اول در صفحه را غیر فعال کنید.

en: Dismiss this notice
fa: بستن این اعلان

en: Display Copyright Area
fa: نمایش قسمت کپی رایت

en: Display Header
fa: نمایش سربرگ

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
fa: نمایش یا عدم نمایش حالت پیدا کردن اشکال در وردپرس

en: Documentation
fa: مستندات

en: Down one
fa: یکی پایین

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Menu Item
fa: ویرایش آیتم منو

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Email (required)
fa: ايميل (الزامی)

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیک

en: Email Address For Contact Info
fa: آدرس ایمیل برای قسمت تماس

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Enable Sticky Header
fa: فعال کردن سربرگ  چسبان

en: Enter the text that displays in the copyright bar. HTML markup can be used.
fa: متن کپی رایت را وارد کنید  HTML markup can be used.

en: Excerpt
fa: خلاصه

en: Excerpt Length
fa: محدودیت متن خلاصه

en: Expand
fa: باز کردن

en: Extra
fa: اضافی

en: Facebook
fa: فیس بوک

en: Fade
fa: محو شدن

en: Fading Animation
fa: انمیشن محو شونده

en: Failed to import %s %s
fa: خطا در درون ریزی %s %s

en: Favicon
fa: فاوآیکن

en: Featured image %s
fa: تصویر شاخص %s

en: Fixed
fa: ثابت

en: Flickr
fa: فلیکر

en: Font Size
fa: اندازه فونت

en: Footer
fa: پابرگ

en: Footer Background Color
fa: رنگ پس زمینه پاورقی

en: Footer Border Color
fa: رنگ کادر پاورقی

en: Footer Font Color
fa: رنگ فونت پابرگ

en: Footer Link Color
fa: رنگ لینک پاورقی

en: Footer Parallax Effect
fa: افکت پابرگ پارالکس

en: Footer Social Icons Boxed
fa: جعبه آیکون شبکه های اجتماعی در سربرگ

en: Footer Widget Divider Color
fa: رنگ جدا کننده ی ابزارک پابرگ

en: Footer Widgets
fa: ابزاک‌های پابرگ

en: Form Background Color
fa: رنگ پس زمینه فرم

en: Form Border Color
fa: رنگ حاشیه فرم

en: Form Text Color
fa: رنگ متن فرم

en: Forum
fa: انجمن

en: Full Content
fa: محتوا کامل

en: Full Slide
fa: اسلاید full!

en: Full Width
fa: عرض کامل

en: Get System Report
fa: دریافت گزارش سیستم

en: Global Blog Sidebar Position
fa: موقعیت عمومی ستونهای کنار

en: Go Activate Plugin | Go Activate Plugins
fa[0]: برو به ...

en: Go Install Plugin | Go Install Plugins
fa[0]: نصب افزونه با شکست مواجه شد

en: Go to...
fa: رفتن به...

en: Google Map
fa: نقشه گوگل

en: Google Map Address
fa: آدرس نقشه گوگل

en: Google Map Top Margin
fa: حاشیه بالای نقشه گوگل

en: Google Map Type
fa: نوع نقشه گوگل

en: Grid Box Color
fa: رنگ جعبه شبکیه

en: Grid Element Color
fa: رنگ عناصر جعبه شبکیه

en: Half Width
fa: نیم عرض

en: Have A Promotional Code?
fa: آيا كد تخفيف داريد؟

en: Header
fa: سربرگ

en: Header Border Color
fa: رنگ کادر سربرگ

en: Header Content 1
fa: محتوای سربرگ  1

en: Header Content 2
fa: محتوای سربرگ 2

en: Header Content 3
fa: محتوای سربرگ  3

en: Header Position
fa: موقعیت سربرگ

en: Header Shadow
fa: سایه سربرگ

en: Header Social Icons Boxed
fa: جعبه آیکون شبکه های اجتماعی در سربرگ

en: Header Tagline Font Color
fa: رنگ فونت شعار سربرگ

en: Header Tagline Font Size
fa: اندازه فونت شعار سربرگ

en: Header Top Background Color
fa: رنگ پس زمینه سربرگ بالا

en: Header Width For Left/Right Position
fa: سربرگ تمام عرض برای قرار گیری در سمت چپ/راست

en: Heading Area
fa: منطقه عنوان

en: Heading Background
fa: پس زمینه سربرگ

en: Heading Background Color
fa: رنگ زمینه سربرگ

en: Heading Color
fa: رنگ سربرگ

en: Heading Font Size
fa: اندازه فونت عنوان

en: Hello
fa: سلام

en: Hide
fa: مخفی

en: Hide Details
fa: پنهان کردن جزئیات

en: Hide Video Controls
fa: مخفی کردن تنظیمات ویدیو

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Home URL:
fa: آدرس تصویر

en: IMPORTANT: This field must be used for self hosted videos. Self hosted videos do not work correctly on mobile devices. The preview image will be seen in place of your video on older browsers or mobile devices.
fa: مهم: در این زمینه باید برای خود به میزبانی فیلم استفاده می شود. میزبانی خود فیلم به درستی در دستگاه های تلفن همراه کار نمی کند. تصویر پیش نمایش خواهد شد در محل ویدیو خود را در مرورگرهای قدیمی تر و یا دستگاه های تلفن همراه دیده می شود.

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
fa: اگر آنچه که مد نظرتان بود پیدا نکردید دوباره امتحان کنید!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
fa: عبارت مورد جستجو را عوض کنید!

en: Image
fa: تصویر

en: Import Options
fa: گزینه های وارد کردن

en: In reply to:
fa: در پاسخ به:

en: Info Box Background Color
fa: رنگ پس زمینه جعبه اطلاعات

en: Info Box Text Color
fa: رنگ متن جعبه اطلاعات

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
fa: اطلاعات مربوط به وب سرور

en: Insert the video URL that will show in the lightbox.
fa: قرار دادن URL ویدیو که در lightbox نشان خواهد داد.

en: Install
fa: نصب

en: Install Plugins
fa: نصب افزونه ها

en: Install Required Plugins
fa: نصب افزونه های ضروری

en: Installed But Not Activated
fa: نصب شده اما فعال نشده است

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: در حال نصب افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
fa: در حال نصب افزونه: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa: نصب و فعال سازی افزونه %1$s (%2$d/%3$d)

en: Invalid file type
fa: نوع فایل نامعتبر

en: Language:
fa: زبان:

en: Layout
fa: چیدمان

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Leave A Comment
fa: ثبت ديدگاه

en: Left
fa: چپ

en: Lightbox
fa: لایت‌باکس

en: Lightbox Skin
fa: پوست لایت باکس

en: Link
fa: پیوند

en: Link + Zoom
fa: پیوند + بزرگنمایی

en: Link Color
fa: رنگ لینک

en: Link Relationship (XFN)
fa: ارتباط دوستانه پیوندها (XFN)

en: LinkedIn
fa: لينكدين

en: Load More Posts
fa: بارگذاری مطالب بیشتر

en: Load More Posts Button Color
fa: رنگ دکمه بارگزاری مطالب بیشتر

en: Loading the next set of posts...
fa: بارگذاری دسته بعدی مطالب...

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری  ...

en: Log In
fa: ورود

en: Log out of this account
fa: خروج از اين حساب

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo Alignment
fa: ترازبندی لوگو

en: Loop Video
fa: اجرای مجدد (لوپ)

en: Main Menu Dropdown Font Size
fa: اندازه فونت باش شو منوی اصلی

en: Main Menu Dropdown Width
fa: پهنای فهرست کشویی

en: Main Menu Highlight Bar Size
fa: سایز نوار Highlight فهرست اصلی

en: Main Menu Item Padding
fa: فاصله آیتم های منو

en: Main Navigation Menu
fa: منو ناوبری اصلی

en: Make [...] Link to Single Post Page
fa: ساختن [...]  لینک به پست تک صفحه ای

en: Map Overlay Color
fa: رنگ پوشش نقشه

en: Map Zoom Level
fa: اندازه ی بزرگنمایی نقشه

en: Mega Menu Column Title Size
fa: اندازه عنوان ستون مگامنو

en: Mega Menu Item Divider
fa: جدا کننده آیتم های مگا منو

en: Mega Menu Number of Columns
fa: تعداد ستون های مگامنو

en: Mega Menu Widget Area
fa: ناحیه ویجت مگامنو

en: Menu
fa: منو

en: Menu First Level Style
fa: منو به سبک سطح اول

en: Meta Data Font Size
fa: اندازه فونت متا داده

en: Mobile Header Background Color
fa: رنگ پس زمینه سربرگ موبایل

en: Mobile Logo
fa: لوگو موبایل

en: Mobile Menu Background Color
fa: رنگ پس زمینه منو موبایل

en: Mobile Menu Border Color
fa: رنگ کادر منو موبایل

en: Mobile Menu Design Style
fa: طرح استایل منو موبایل

en: Mobile Menu Hover Color
fa: رنگ منوی موبایل در حالت شناور

en: Mobile Menu Icons Top Margin
fa: حاشیه بالای آیکون منوی موبایل

en: Mobile Menu Text Align
fa: تراز متن منو موبایل

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه %s

en: Move
fa: حرکت کردن

en: Move down
fa: حرکت به پایین

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Mute Video
fa: بی صدا کردن ویدیو

en: My Account
fa: حساب من

en: Name
fa: نام

en: Name (required)
fa: نام (الزامی)

en: Navigation Label
fa: برچسب ناوبری

en: Need a new search?
fa: به جستجوی جديد نياز داريد؟

en: Next
fa: بعدی

en: Next Post
fa: مطلب بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Comments
fa: بدون ديگاه

en: No Icons
fa: بدون آیکن

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: No Slider
fa: بدون اسلایدر

en: No image URL has been entered.
fa: هیچ ادرس تصویری وارد نشده است .

en: None
fa: هیچ

en: Not Installed
fa: نصب نشده است

en: Number of Footer Columns
fa: تعداد ستون های پاورقی

en: Number of Related Posts / Projects
fa: بیشترین تعداد نوشته‌های مرتبط

en: Number of Search Results Per Page
fa: تعداد نتایج جستجو در هر صفحه

en: One Comment
fa: يك ديدگاه

en: Oops!
fa: اوه!

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
fa: متاسفانه اين صفحه پيدا نشد!

en: Open link in a new window/tab
fa: باز کردن پیوند در پنجره/زبانه جدید

en: Original: %s
fa: اورجینال : %s

en: PHP Version:
fa: نسخه پی اچ پی

en: Page
fa: صفحه

en: Page Title Bar
fa: نوار عنوان برگه

en: Page Title Bar Background
fa: پسزمینه نوار عنوان برگه

en: Page Title Bar Background Color
fa: رنگ پس زمینه نوار عنوان صفحه

en: Page Title Bar Background Retina
fa: پس زمینه بزرگ نوار عنوان برگه

en: Page Title Bar Borders Color
fa: رنگ کادر نوار عنوان صفحه

en: Page Title Bar Height
fa: ارتفاع نوار عنوان صفحه

en: Page Title Bar Mobile Height
fa: ارتفاع نوار عنوان برگه در موبایل

en: Page Title Bar Text Alignment
fa: جهت متن نوار عنوان برگه

en: Pages
fa: برگه ها

en: Pages:
fa: صفحات:

en: Pagination Font Size
fa: سایز فونت قسمت صفحه بندی

en: Pagination Type
fa: نوع صفحه بندی

en: Parallax Background Image
fa: تصویر پس زمینه پارلاکس

en: Password
fa: رمزعبور

en: Pay
fa: پرداخت

en: Payment method:
fa: نوع پرداخت:

en: Phone Number For Contact Info
fa: شماره تلفن برای قسمت تماس

en: Phone:
fa: تلفن:

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Please enter correct details for this required field.
fa: لطفا جزئيات صحيح را وارد كنيد.

en: Please enter your URL that will be used to link the full slide.
fa: لطفا آدرس لینک full کامل را وارد کنید

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugin activated successfully.
fa: افزونه با موفقیت فعال شد.

en: Plugin activation failed.
fa: مشکل در فعال سازی افزونه

en: Popularity
fa: محبوبیت

en: Portfolio
fa: نمونه کارها

en: Portfolio Posts
fa: مطالب نمونه کار

en: Portfolio Slug
fa: نامک نمونه کار

en: Post
fa: مطلب

en: Post Comment
fa: ارسال ديدگاه

en: Post Meta
fa: فرا داده نوشته

en: Post Title
fa: عنوان مطلب

en: Post count: %s
fa: تعداد نوشته %s

en: Posts
fa: مطالب

en: Pre-Packaged
fa: بسته بندی شده

en: Predefined Color Scheme
fa: طرح رنگ از پیش تعریف شده

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Previous
fa: قبلی

en: Previous Post
fa: مطلب قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Primary Color
fa: رنگ اصلی

en: Product
fa: محصول

en: Product Registration
fa: ثبت محصول

en: Products
fa: محصول

en: Project Details
fa: جزئيات پروژه

en: Project URL
fa: آدرس پروژه

en: Project URL Text
fa: متن آدرس اینترنتی پروژه

en: Protected
fa: محافظت شده

en: Quantity
fa: مقدار

en: Rating
fa: امتیاز

en: ReCaptcha
fa: کد امنیتی ReCaptcha

en: ReCaptcha Secret Key
fa: کد امنیتی reCAPTCHA

en: ReCaptcha Site Key
fa: کلید کد امنیتی ReCaptcha

en: Read More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Recommended
fa: توصیه می شود

en: Reddit
fa: ردیت

en: Regenerate Thumbnails
fa: تولید مجدد تصاویر بندانگشتی

en: Related Posts
fa: مطالب مرتبط

en: Related Posts / Projects
fa: پست های مرتبط / پروژه های مرتبط

en: Related Posts / Projects Speed
fa: پست های مرتبط /سرعت پروژه ها

en: Related Projects
fa: پروژه های مرتبط

en: Remember Me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Remote file is incorrect size
fa: حجم پرونده می بایست تغییر داده شود.

en: Remote file is too large, limit is %s
fa: حجم فایل بسیار بالاست, حد مجاز %s است

en: Remove
fa: حذف کردن

en: Remove featured image %s
fa: حذف تصویر شاخص %s

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: Required
fa: الزامی

en: Responsive Design
fa: طراحی واکنشگرا

en: Responsive Typography Sensitivity
fa: حساسیت تایپوگرافی واکنش گرا

en: Return to Required Plugins Installer
fa: بازگشت به صفحه افزونه های ضروری

en: Return to the Dashboard
fa: بازگشت به پیشخوان

en: Review &amp; Payment
fa: بررسی و پرداخت

en: Right
fa: راست

en: SUHOSIN Installed:
fa: نصب نشده است

en: Search
fa: جستجو

en: Search ...
fa: جستجو...

en: Search Bar
fa: نوار جستجو

en: Search Our Website
fa: جستجو در وب سايت

en: Search Page
fa: صفحه جستجو

en: Search Page Sidebar 1
fa: نوار جانبی 1صفحه جستجو

en: Search Page Sidebar 2
fa: نوار جانبی 2 صفحه جستجو

en: Search Results Content
fa: محتوای نتایج جستجو

en: Search Results Layout
fa: چیدمان نتایج جستجو

en: Search Sidebar Position
fa: موقعیت ابزارک جستجو در سایدبار

en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: Search results for: %s
fa: نتایج جستجو برای: %s

en: Search the Forum...
fa: جستجو در انجمن...

en: Search...
fa: جستجو...

en: Search:
fa: جستجو :

en: Secondary Menu Line Height
fa: ارتفاع خط منو دوم

en: Select Elastic Slider
fa: انتخاب Elastic Slider

en: Select Fusion Slider
fa: انتخاب  Fusion Slider

en: Select LayerSlider
fa: LayerSlider خود را انتخاب کنید.

en: Select Sidebar 1:
fa: انتخاب ستون کنار1:

en: Select Sidebar 2:
fa: انتخاب ستون کنار2:

en: Select Widget Area
fa: ناحیه ویجت مگامنو

en: Select a Background Pattern
fa: الگوی پس زمینه را انتخاب کنید.

en: Select a Header Layout
fa: طرح سربرگ رو انتخاب کنید.

en: Select a color to show over the video as an overlay. Hex color code, <strong>ex: #fff</strong>
fa: انتخاب رنگ به بیش از ویدیو به عنوان یک پوشش نشان می دهد. کد رنگ سحر و جادو، <strong>مثال: #fff</strong>

en: Select a country&hellip;
fa: انتخاب یک کشور&hellip;

en: Select a slider
fa: انتخاب یک اسلایدر

en: Select a state&hellip;
fa: انتخاب یک استان&hellip;

en: Select an image file for your logo.
fa: تصویر مورد نظر برای لوگوی خود را انتخاب نمایید.

en: Select an image file for your mobile logo.
fa: انتخاب یک تصویر به عنوان لوگو

en: Select an image file for your sticky header logo.
fa: یک فایل تصویری را برای لوگو سربرگ  چسبنده خود را انتخاب کنید.

en: Select an image or video slide. If using an image, please select the image in the "Featured Image" box on the right hand side.
fa: یک تصویر یا ویدیو اسلاید را انتخاب کنید. اگر با استفاده از یک تصویر، لطفا تصویر را در  "تصویر ویژه" جعبه در سمت راست انتخاب کنید.

en: Select how the background image repeats.
fa: انتخاب چگونکی تکرار تصویر پس زمینه

en: Select how the slide will link.
fa: لطفا نحوه لینک دادن به اسلاید را انتخاب کنید

en: Select sidebar 1 that will display on this page. Choose "No Sidebar" for full width.
fa: نمایش ستون کناری 1 ؛ ستون کناری 1 زمانی نمایش داده خواهد شد که روی "بدون ستون کناری" برای حالت تمام عرض تنظیم شده باشد.

en: Select sidebar 2 that will display on the search results page. Sidebar 2 can only be used if sidebar 1 is selected.
fa: انتخاب ستون کناری 2 که در این برگه نمایش داده شود. ستون کناری 2 تنها زمانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که ستون کناری 1 انتخاب شده باشد.

en: Select the type of slider that displays.
fa: نوع اسلایدری که نمایش داده می شود را انتخاب کنید

en: Select the unique name of the slider.
fa: نام منحصر به فرد اسلایدر را انتخاب کنید.

en: Select this option if you would like a semi-transparent background behind your heading.
fa: این گزینه را انتخاب کنید اگر شما یک پس زمینه نیمه شفاف در پشت عنوان می خواهید.

en: Self-Hosted Video
fa: ویدیو آپلود شده بر روی هاست خودتان

en: Server Environment
fa: محیط سرور

en: Server Info:
fa: اطلاعات سرور:

en: Set featured image %s
fa: غیر فعال کردن تصویر ویژه ابتدایی %s

en: Share This Story, Choose Your Platform!
fa: به اشتراك بگذاريد!

en: Sharing Box Background Color
fa: رنگ پس زمینه جعبه ی اشتراک گذاری

en: Sharing Box Tagline Text Color
fa: رنگ متن شعار جعبه اشتراک گذاری

en: Shipping Address
fa: آدرس ارسال محصول

en: Shopping Cart
fa: سبد خرید

en: Show
fa: نمایش

en: Show Author
fa: نمایش نویسنده

en: Show Author Info Box
fa: نمایش اطلاعات نویسنده

en: Show Bar and Content
fa: نمایش نوار و محتوا

en: Show Comments
fa: نمایش نظرات

en: Show Content Only
fa: فقط نمایش محتوا

en: Show Details
fa: نمایش جزئیات

en: Show Post Meta
fa: نمایش فراداده نوشته

en: Show Previous/Next Pagination
fa: نمایش دکمه صفحه بعد/قبل

en: Show Project Description Title
fa: نمایش توضیح عنوان پروژه

en: Show Project Details
fa: نمایش جزئیات پروژه

en: Show Related Posts
fa: نمایش مطالب مرتبط

en: Show Social Share Box
fa: نمایش باکس اشتراک گذاری شبکه اجتماعی

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sidebar 1 Position
fa: موقعیت ستون کناری 1

en: Sidebar Background Color
fa: رنگ پس زمینه ستون کناری

en: Sidebar Padding
fa: بالشتک (Padding) نوار کناری

en: Sidebar Widget Headings Color
fa: رنگ متن سربرگ  ویجت های سایدبار

en: Sidebars
fa: سایدبار ها

en: Site URL:
fa: آدرس سایت

en: Site Width
fa: عرض سایت

en: Slide
fa: اسلاید

en: Slide Link
fa: پیوند اسلاید

en: Slide Link Settings:
fa: تنظیمات لینک اسلاید:

en: Slide Link Type
fa: نوع لینک اسلاید

en: Slider Content Settings:
fa: تنظیمات محتوای اسلایدر

en: Slider Fallback Image
fa: عکس بازگشت اسلایدر

en: Slider Position
fa: موقعیت اسلایدر

en: Slider Type
fa: نوع اسلایدر

en: Sliders
fa: اسلایدرها

en: Slideshow Speed
fa: سرعت اسلایدشو

en: Slideshows
fa: اسلایدشو ها

en: Sliding Bar
fa: نوار کشویی

en: Social Media
fa: رسانه های اجتماعی

en: Social Sharing
fa: به اشتراک گذاری

en: Social Sharing Box
fa: اشتراك گذاري

en: Solution 1:
fa: راه حل 1:

en: Solution 2:
fa: راه حل 2:

en: Something went wrong with the plugin API.
fa: مشکلی برای افزونه پیش آمده است.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
fa[0]: متاسفم شما دسترسی لازم برای فعال کردن پلاگین  %s را ندارید! شما میتونید برای فعال کردن و استفاده از این پلاگین با مدیریت کل سایت در تماس باشید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
fa[0]: متاسفم شما دسترسی لازم برای نصب پلاگین %s را ندارید! می توانید برای نصب این پلاگین با مدیریت سایت در تماس باشید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
fa[0]: متاسفم شما دسترسی لازم برای به روز رسانی کردن پلاگین %s را ندارید!  شما میتونید برای به روز رسانی کردن این پلاگین با مدیریت کل سایت در تماس باشید.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa: با عرض پوزش، به نظر می رسد که هیچ روش پرداختی برای کشور شما وجود ندارد. لطفا اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, there has been an error.
fa: با عرض پوزش خطایی رخ داده است.

en: Source
fa: منبع

en: Space before &lt;/body&gt;
fa: کد های قبل از &lt;/body&gt;

en: Space before &lt;/head&gt;
fa: کد های قبل از  سربرگ  ( &lt;/head&gt; )

en: Standard Fonts
fa: فونت استاندارد

en: State / county
fa: استان/ شهرستان

en: Status
fa: وضعیت

en: Sticky Footer
fa: پابرگ چسبان

en: Sticky Footer and Parallax Background Image
fa: عکس زمینه پارالکس و پابرگچسبنده

en: Sticky Header
fa: سربرگ   چسبان

en: Sticky Header Logo
fa: لوگو سربرگ  چسبان

en: Sticky Header Menu Item Padding
fa: فاصله ایتم های منوی موبایلی

en: Sticky Header Navigation Font Size
fa: اندازه قلم منوی موجود در سربرگ  چسبنده

en: Submit
fa: ارسال

en: Submit A Ticket
fa: ارسال تیکت

en: Subtotal
fa: قیمت کل سبد خرید

en: Sucessfully imported demo data!
fa: اطلاعات نمایشی با موفقیت وارد شد.

en: Support
fa: پشتیبانی

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

en: Tag:
fa: برچسب:

en: Tagline For Content 3
fa: شعار برای محتوای 3

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Thank you for choosing Avada. We are honored and are fully dedicated to making your experience perfect.
fa: تشکر از شما برای انتخاب آوادا. ما مفتخر هستیم که به شما توانایی ساخت تجربه ای زیبا را میدهیم.

en: Thank you. Your order has been received.
fa: با سپاس، سفارش شما به دست ما رسید.

en: The #1 selling theme of all time that allows you to build virtually any design style.
fa: پر فروش ترین تم جهان

en: The URL of your site's homepage.
fa: لینک صفحه اصلی برای سایت

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
fa: مقدار زمان بر حسب ثانیه که سایت شما می تواند در یک عملیات قبل از اتمام آن باشد ( برای جلوگیری از تعطیل کردن سرور )

en: The current language used by WordPress. Default = English
fa: زبان فعلی استفاده شده توسط وردپرس. به طور پیش فرض = انگلیسی می باشد

en: The custom copyright text that will link.
fa: متن کپی رایت سفارشی که پیوند خواهد شد.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
fa: توضیحات در منو نمایش داده خواهد شد اگر پوسته شما از آن پشتیبانی نماید.

en: The following plugin was activated successfully:
fa: افزونه مورد نظر با موفقیت فعال شد. %s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: این پلاگین مورد نیاز غیر فعال است :  %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: نصب و فعال سازی در حال انجام است. این روند ممکن است کمی به طول بیانجامد.لطفا صبور باشید.

en: The installation of %1$s failed.
fa: نصب %1$s موفقیت آمیز نبود.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa: شروع فرایند نصب... این فرایند ممکن است کمی به طول انجامد. لطفا صبور باشید.

en: The largest file size that can be contained in one post.
fa: بیشترین حجم فایلی که می تواند در یک پست موجود باشد.

en: The root URL of your site.
fa: URL ریشه سایت شما.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
fa: نسخه php نصب شده

en: The version of WordPress installed on your site.
fa: نسخه نصب شده وردپرس

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

en: ThemeFusion
fa: تم فیوژن

en: This author has not yet filled in any details.
fa: این نویسنده هنوز جزئیاتی وارد نکرده است.

en: This enables a fixed footer with parallax scrolling effect.
fa: با این عمل پابرگدر حالت پارالکس ثابت می ماند

en: This is the place to go to reference different aspects of the theme. Our online documentaiton is an incredible resource for learning the ins and outs of using Avada.
fa: این محل برای رفع رجوع ابعاد مختلف تم است. Hسناد آنلاین ما یک منبع باور نکردنی برای یادگیری همه آنچه که برای استفاده از Avada موردنیاز است،خواهند بود.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa: این محصول الآن موجود نیست.

en: Thumbnail Width
fa: عرض تصویر شاخص

en: Thumbnails Position
fa: موقعیت تصاویر بند انگشتی

en: Tile
fa: تکرار کاشی وار

en: Tile Horizontally
fa: تکرار افقی

en: Tile Vertically
fa: تکرار عمودی

en: Title
fa: عنوان

en: Title Attribute
fa: عنوان صفت

en: Title Color
fa: رنگ عنوان

en: Title Font Size
fa: سایز فونت عنوان

en: To the top
fa: به سمت بالا

en: Top
fa: بالا

en: Topic:
fa: موضوع:

en: Total
fa: جمعا

en: Total:
fa: جمعاً

en: Tracking Code
fa: کد پیگیری (Tracking Code)

en: Tumblr
fa: تامبلر

en: Twitter
fa: توییتر

en: Type
fa: نوع

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: URL
fa: آدرس

en: Unboxed
fa: بدون جعبه

en: Up one
fa: یکی بالا

en: Update
fa: به روز رسانی

en: Update totals
fa: بروزرسانی مجموع

en: Upload
fa: بارگذاری کردن

en: Use 100% Width Page
fa: استفاده از 100٪ عرض صفحه

en: Username
fa: نام کاربری

en: VK
fa: وی کی

en: Version
fa: ورژن

en: Video Color Overlay
fa: رنگ پوشش ویدیو

en: Video Embed Code
fa: کد جاسازی شده ویدئو سفارشی

en: Video MP4 Upload
fa: بارگذاری ویدئو MP4

en: Video OGV Upload
fa: بارگذاری ویدئو OGV

en: Video Options:
fa: تنظیمات ویدیو:

en: Video Tutorials
fa: آموزش های تصویری

en: Video WebM Upload
fa: بارگزاری ویدئو WebM

en: View Cart
fa:  مشاهده سبد

en: Vimeo
fa: ویمئو

en: Vimeo Video ID
fa: شناسه ویدیو ویمئو:

en: WP Debug Mode:
fa: حالت رفع اشکال وردپرس

en: WP Remote Post:
fa: مطالب مرتبط

en: WP Version:
fa: نسخه وردپرس

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
fa: هشدار - پنل انتخاب ها بدون جاوا اسکریپت کار نخواهد کرد.

en: Watch Videos
fa: مشاهده  ویدئوها

en: We offer excellent support through our advanced ticket system. Make sure to register your purchase first to access our support services and other resources.
fa: ما پشتیبانی خیلی خوبی از طریق سیستم پیشرفته تیکتینگ خود ارائه می کنیم.ابتدا از ثبت خرید خود برای دسترسی به پشتیبانی و سایر منابع اطمینان حاصل کنید

en: Website
fa: وب سایت

en: Welcome to Avada!
fa: به آوادا خوش آمدید

en: Wide
fa: عریض

en: Width (Content Columns for Featured Image)
fa: پهنا (ستون محتوا برای تصویر شاخص)

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: WooCommerce Icon Font Size
fa: اندازه فونت آیکون فروشگاه

en: WordPress Environment
fa: محیط وردپرس

en: WordPress Repository
fa: مخزن وردپرس

en: Working...
fa: در حال کار .....

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه %s

en: Yes
fa: بلی

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار تائید است.

en: Your order
fa: سفارش شما

en: Youtube
fa: یوتیوب

en: Youtube Video ID
fa: ای دی ویدیو یوتیوب

en: Zero size file downloaded
fa: اندازه فایل دانلود شده صفر می باشد.

en: ZipArchive:
fa: بایگانی روزانه

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: bbPress Forum Header Background Color
fa: رنگ پس زمینه سربرگ  انجمن BBPress

en: bottom center
fa: پایین وسط

en: bottom left
fa: پایین چپ

en: bottom right
fa: پایین راست

en: center center
fa: وسط وسط

en: center left
fa: مرکز چپ

en: center right
fa: وسط راست

en: days
fa: روز ها

en: hours
fa: ساعت ها

en: in forum
fa: در انجمن

en: in group forum
fa: در گروه انجمن

en: in reply to:
fa: در پاسخ به :

en: sub item
fa: زیر آیتم

en: top center
fa: بالا مرکز

en: top left
fa: بالا چپ

en: top right
fa: بالا راست
